Where do you want to go back!

Reviews

Відгуки гостей Дворику Лева на букінгу

Сучасна медицина пропонує нам багато інноваційних методик для лікування великого списку захворювань. Багато з них досить ефективні і отримують позитивні відгуки пацієнтів, які пройшли курс лікування. Але є і такі методики, які не можна замінити інноваційними розробками, які давно досліджені, ефективності яких поки немає рівних. До таких без коливань можна віднести санаторно-курортне лікування в Трускавці.

Тут задіяна сама природа, що дала нам свої цілющі мінеральні води. Люди ж тільки прийняли цей дар і навчилися використовувати його для лікування численних захворювань. Сьогодні вода використовується не тільки для внутрішнього прийому, а й в якості основи для багатьох інших процедур.

Лікування Трускавець пропонує в численних санаторіях, приватних і державних поліклініках, діагностичних центрах. Сюди відправляються пацієнти з усієї України і не тільки. Професійні лікарі розробили різноманітні схеми лікування, націлені на результат. Але основою для рекомендацій кожного пацієнта, чи це санаторне лікування в Трускавці чи лікування в приватному порядку, є такі складові:

  1. Прийом мінеральної води за призначенням лікаря. Тут наголос варто поставити саме на призначенні лікаря, оскільки саме лікар призначає, яку саме воду приймати, частоту прийому, приймати її теплою чи холодною. Відхиляючись від рекомендацій або самостійно приймаючи воду, можна не тільки не отримати результатів, а й завдати шкоди власному організму. Тому лікування в Трускавці має проходити тільки під наглядом лікаря.
  2. Друга важлива складова - це дієтичне збалансоване харчування. Варто віддати перевагу нежирним стравам, ввести в раціон багато овочів і фруктів, продукти повинні готуватися щадними способами: тушкування, приготування на пару.
  3. Залежно від типу і форми захворювання лікар призначає пацієнтові ряд лікувальних процедур. Це можуть бути мінеральні ванни, промивання, масажі, мікроклізми, підводний душ і багато інших.
  4. Не виключається також і медикаментозне лікування в Трускавці, якщо для цього є показання. Лікар призначає медикаменти і схему їх прийому.

Проживання в готелі «Дворик Лева» і лікування в Трускавці

Якщо Ви вирішили зупинитися в затишному міні-готелі «Дворик Лева», то лікувальні процедури можна проходити в лікарнях курорту. Готель розташований в центрі міста, в 10 хвилинах ходьби від бювету. Також наші клієнти можуть пройти курс лікування в одній з потужних лікувальних баз Трускавця, в санаторії «Карпати». Для наших клієнтів там діє система знижок.