Підвищення імунітету прийомом води Нафтусі в Трускавці, як профілактика ускладнень COVID-19

Імунна система - найбільш просунута і складна система людського тіла. Йому постійно доводиться мати справу з різними паразитами, грибками і вірусами. Добре функціонуючий організм краще справляється з інфекціями, тому велике значення слід приділяти правильному харчуванню, яке є першим кроком в побудові імунітету. Це впливає на стан шкіри, роботу кишківника і багатьох інших областей. Якщо ж ви запланували відвідування бальнеологічного курорту Трускавець, і ваша мета - поліпшення імунітету, то обов'язковою складовою буде прийом мінеральної води Нафтуся.

Чому важливо зміцнювати імунітет?

Поки інформація про дієву вакцину від коронавируса тільки з'являється в новинах, пройде багато часу, поки всі зможуть її отримати. Тому нам доводиться сподівається тільки на власну імунну систему. Саме з цієї причини багато українців шукають препарати для покращення імунітету. Не потрібно платити шалені гроші за іноземні препарати, адже в Україні є мінеральна вода Нафтуся, властивості якої важко переоцінити. Одна з найважливіших на сьогоднішній день - підвищення імунітету.

Нафтуся для імунітету і не тільки

Про те, що мінеральна вода зміцнює організм, ви вже знаєте. А як щодо тих, хто вже зіштовхнувся з хворобою, подолав її і зараз відновлює організм? Таким людям особливо рекомендовано відвідування Трускавця. Цьому є ряд причин:

  1. Кваліфіковані лікарі, які допоможуть в боротьбі з ускладненнями після коронавируса. І тут важлива не тільки Нафтуся для імунітету, а цілий комплекс дій, спрямований на повне відновлення сил.
  2. Можливість більше часу проводити на свіжому повітрі, прогулюючись парком. Після коронавируса важлива правильна і активна робота легенів, а цього важко добитися, просиджуючи цілий день в закритому курному просторі.
  3. Інноваційна програма від лікувального центру на базі санаторію «Карпати», спрямована на відновлення організму. Аналога їй немає. Розроблено за сприяння наукових і медичних фахівців Європейського Союзу програма підійде пацієнтам з різними типами ускладнень. У кожному типі програми обов'язково присутня Нафтуся для імунітету. Але також використані і інші властивості води Нафтуся, які допоможуть відновити правильну роботу шлунково-кишкового тракту, сечовидільної, серцево-судинної, бронхолегеневої системи.

Звертаємо вашу увагу, що для проживаючих в готелі «Дворик Лева» діє спеціальна система знижок на послуги лікувального центру в санаторії «Карпати».


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56