The New Year 2020 in Truskavets will be remembered for everyone for a long time

У році є декілька свят, які так хочеться провести незабутньо. До них, безперечно, відноситься і Новий рік. Ми хочемо зустріти його так, щоб потім ще довго приємні спогади «гріли нам душу». У кожного уявлення про найкраще свято різні. Хтось надає перевагу затишній домашній атмосфері в колі сім'ї, хтось вирушає на гучну вечірку з друзями, а є і ті, хто дуже любить подорожувати і намагається завжди зустрічати Новий рік в цікавих місцях.

У році є декілька свят, які так хочеться провести незабутньо. До них, безперечно, відноситься і Новий рік. Ми хочемо зустріти його так, щоб потім ще довго приємні спогади «гріли нам душу». У кожного уявлення про найкраще свято різні. Хтось надає перевагу затишній домашній атмосфері в колі сім'ї, хтось вирушає на гучну вечірку з друзями, а є і ті, хто дуже любить подорожувати і намагається завжди зустрічати Новий рік в цікавих місцях.Якщо Ви відноситесь до останньої категорії людей, то хоча б раз у житті повинні відсвяткувати Новий рік в Трускавці. На період зимових свят курорт перетворюється на справжню казку. Погода в регіоні може бути мінливою, але в більшості випадків в січні місяці переважає сніг і температура трохи нижча нуля. У центрі міста встановлюють різдвяний ярмарок, де можна купити сувеніри на пам'ять, перекусити або випити зігріваючі напої.

Незабутня святкова ніч

Зустріти, безпосередньо, сам Новий рік в Трускавці пропонують численні ресторани. В основному, забронювати місця можна вже з листопада місяця. Кожен ресторан ретельно готується до заходу, кухарі розробляють святкове меню, відвідувачам пропонується весела шоу-програма. Що стосується цін на Новий рік в Трускавці 2019-2020, то цінова політика досить різна. Все залежить від того, де плануєте святкувати.

Новий рік 2020 в Трускавці - подбайте про відпочинок заздалегідь

Оскільки численні туристи з усієї України та з інших країн Європи бажають відвідати Трускавець, то і попит на готелі в даний період сильно збільшується. Тому, якщо хочете підібрати хороший варіант, то рекомендуємо подбати про це завчасно. Тоді Вам гарантовані тільки кращі умови проживання та веселе святкування. Міні-готель «Дворик-Лева» радий вітати гостей міста. Затишний готель порадує Вас висококласним обслуговуванням, комфортними номерами, доступними цінами. Проведені у нас свята Ви будете згадувати з посмішкою цілий наступний рік.

Вирішивши зупинитися на Новорічні свята в готелі «Дворик Лева» або в санаторії «Карпати», майте на увазі, що в ресторані готелю планується грандіозне святкування. Вишукані страви, затишна атмосфера, весела програма запам'ятаються Вам надовго. Відгуки туристів доводять, що зустрівши один раз Новий рік в Трускавці, Ви захочете повторити це знову.

Новорічне меню 2020 ресторану "Дворик Лева":

https://issuu.com/7557351/docs/new-year-menu2020-restaurant-dvoryk-leva


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56