Як лікувати ВСД (вегето-судинну дистонію)?

Дистонія - це захворювання нервової системи, яке призводить до мимовільних протиприродних рухів. Суть хвороби полягає в рухових розладах, що виникають незалежно від волі пацієнта від судом певних частин м'язів. Людина може, серед іншого, нахилити голову в бік і повернути в протилежному напрямку. Які причини і симптоми хвороби? Як вилікувати вегето-судинну дистонію?

Read more: Як лікувати ВСД (вегето-судинну дистонію)?

Як позбутися целюліту на ногах?

Це не просте завдання. Не можна розгладити шкіру за один день. Якщо ви хочете зменшити апельсинові кірки, потрібно вжити комплексних заходів. Вам знадобиться старанність і терпіння, тому що ефективна боротьба з цією недугою вимагає зміни ваших щоденних звичок і досить багато часу. У цій статті ми даємо кілька порад, як прибрати целюліт на ногах.

Read more: Як позбутися целюліту на ногах?

Озонотерапія - унікальний метод лікування

озонотерапія

Озонотерапія є відомим і широко використовуваним методом в усьому світі. Це невід'ємна частина програми лікування раку, але окрім цього є дуже ефективною терапією хронічних захворювань. Дія озонотерапії може повторюватись і є безпечною. Механізм дії озону полягає в інактивації бактерій, вірусів, грибків, стимуляції кисневого обміну і активації імунної системи.

Read more: Озонотерапія - унікальний метод лікування

Профілактика варикозу на ногах: 5 простих правил!

Розвитку захворювання сприяють малоактивний або сидячий спосіб життя, відсутність фізичних вправ і навантажень, ожиріння, куріння. На жаль, жінки більш схильні до розвитку венозних захворювань. Також вагітність значно збільшує ризик розвитку. Аналогічно вік - люди старшого віку частіше скаржаться на варикозне розширення вен. Хоча це і не підтверджено з наукової точки зору, але є помітні спадкові схильності до розвитку цього захворювання. Якщо і ви, аналізуючи свій спосіб життя і спадковість, потрапляєте до групи ризику, то профілактика варикозу на ногах - цікава для вас тема.

Read more: Профілактика варикозу на ногах: 5 простих правил!

Високоефективне підводне витягування хребта

підводне витягування хребта

Методика лікування і профілактики, що широко використовується в Трускавці - підводне витягування хребта. Причиною такої популярності є те, що процедура є дуже ефективною, простою у виконанні і, навіть, приємною для пацієнтів. Це доводять їх позитивні відгуки. Лікарями рекомендується підводне витяжіння в якості лікування:

Read more: Високоефективне підводне витягування хребта

Лікування ожиріння в Трускавці

Ожиріння пов'язане з надмірним розвитком жирових тканин, збільшенням ваги значно вище норми. Причинами ожиріння є: вживання висококалорійних продуктів, нестача фізичної активності, генетичні фактори, перегодовування в дитинстві. Ожиріння вважається одним з найнебезпечніших і поширених захворювань 21 століття. При цьому до нього схильні як чоловіки, так і жінки різних вікових категорій. Лікування ожиріння можливе, але до процесу потрібно підходити з усією відповідальністю і не чекати, що результат настане вже через кілька днів.

Read more: Лікування ожиріння в Трускавці

Інноваційна ефективна програма схуднення в Трускавці

програма схуднення

Хто не мріє про струнку фігуру та підтягнуте тіло? Але, на жаль, мало кому природа подарувала можливість насолоджуватися своєю фігурою без будь-яких зусиль зі сторони. Якщо ж врахувати погану екологію, малорухливий спосіб життя, часте зловживання неякісною та жирною їжею, то і зовсім така ймовірність знижується до нуля.

Read more: Інноваційна ефективна програма схуднення в Трускавці

Лікування в Трускавці дикуном - цікаво про важливе

лікування в Трускавці дикуном

Погодьтеся, що більшість людей з України та сусідніх країн їдуть до Трускавця для того, щоб лікуватися. Адже про цілющі властивості мінеральних вод і процедур на її основі відомо вже давно. Захворювання печінки і нирок, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і нервової системи, проблеми з надлишковою вагою - все це і багато іншого лікують в Трускавці. І, якщо раніше, щоб пройти комплекс лікування, потрібно було купувати путівку в один із санаторіїв, то сьогодні кількість варіантів на вибір істотно збільшилася.

Read more: Лікування в Трускавці дикуном - цікаво про важливе

Лікування чоловічих захворювань в Трускавці - до якого лікаря звернутися

лікування чоловічих захворювань

Чоловіче здоров'я залежить від уролога, дерматолога і сексолога. Ці три фахівці досліджують, діагностують і проводять лікування чоловічих захворювань, що впливають на репродуктивну систему чоловіків (іншими словами - чоловічі захворювання). У разі виникнення будь-яких проблем, пов'язаних з інфекційним процесом, необхідно звернутися до перших двох, а з сексуальною дисфункцією - до останнього. І якщо уролог в основному займається лікуванням тих хвороб, в яких потрібне хірургічне втручання, дерматолог використовує тільки терапевтичні методи.

Read more: Лікування чоловічих захворювань в Трускавці - до якого лікаря звернутися

Як схуднути без дієт? У нас є 11 перевірених способів, як зробити це

як схуднути без дієт

Ви не хочете сидіти на обмежувальній дієті, але при цьому позбутися кількох зайвих кілограмів? Ми доводимо, що схуднути без дієти можливо. Не потрібно кардинально міняти спосіб життя, всього на всього - переглянути свої звички і раціон.

Read more: Як схуднути без дієт? У нас є 11 перевірених способів, як зробити це

Лікування жіночих захворювань - що варто знати?

лікування жіночих захворювань

Для багатьох жінок гінекологічні захворювання або захворювання, пов'язані з генітальною системою, як і раніше є забороненою темою. Вони часто соромляться відвідування лікаря, очікуючи, поки проблема пройде, або ігнорують дратівливі симптоми. Тим часом, біль в животі, міжменструальні кровотечі або дискомфорт під час статевого акту можуть бути ознакою стану, який здійснює негативний вплив на здоров'я або фертильність. Тому завжди потрібно вчасно починати гінекологічне лікування.

Read more: Лікування жіночих захворювань - що варто знати?