Якісний відпочинок в Україні в другій половині 2021 року

відпочинок в Україні

2021 рік ще далеко не закінчений. Пройшла лише його половина, а це означає, що ви ще маєте час для здобуття права відпочити і набратися сил. Це не обов'язково повинен бути літній відпочинок. Навіть восени і взимку досить місць в Україну, куди можна поїхати.

Цікавить, куди поїхати на відпочинок в Україні 2021? Наша відповідь - вирушайте до Трускавця, в найпопулярніший бальнеологічний курорт нашої країни. Тут легко вдасться не просто відволіктися від щоденних проблем і труднощів, а й поправити стан власного здоров'я. Вибирайте якісний відпочинок, який залишить тільки позитивні спогади.

Отже, коли можна поїхати на відпочинок в Україні в Трускавець в цьому році?

  1. Кінець літа - початок осені. Прекрасна пора, щоб ще трохи насолодитися променями теплого сонця. У період в регіоні буває ще дуже навіть тепло, тому відпочинок в Карпатах і в Трускавці стане прекрасною альтернативою поїздці на море. Крім походів в бювет і відвідування процедури, можна сходити на озеро, з'їздити в гори або просто насолоджуватися прогулянками і останніми теплими променями сонця. Плюс в тому, що в цей період туристів стає менше, але рівень обслуговування та сервіс не погіршується.
  2. Золота осінь. Це прекрасний період для відвідування бальнеологічного курорту. Досвід останніх декількох років показує, що рання осінь в регіоні суха і тепла. Сподіваємося, що не виключенням буде і 2021 рік. Це хороший варіант, як відпочинок з дітьми в Україні, які ще не ходять в школу і не прив'язані до навчального року. Проведіть більше часу з дітьми, візьміть їх в Карпати, сходіть за грибами - поїздку вони запам'ятають надовго. Можна паралельно провести і повне обстеження їх організму, при необхідності профілактику чи лікування захворювань. Також відпочинок в Карпатах 2021, в тому числі і в Трускавці - це хороша можливість підвищити імунітет дитини, підготувавши його до довгої зими.
  3. Останній місяць року - період перед Новим роком. Цей час вважається в Трускавці високим сезоном. Тому, якщо вас цікавить відпочинок в Трускавці на Новий рік, то починати планувати поїздку потрібно вже зараз. Ще є можливість забронювати номери в кращих готелях. Майте на увазі, що в даний період вартість житла вища. Але в міні-готелі «Дворик Лева» ціна завжди доступна для клієнтів.

Проведіть другу частину 2021 року з користю для здоров'я - вибирайте якісний відпочинок в Трускавці.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56