Кілька слів про мінеральні води Трускавця

Всім відомий Трускавець, як місто-курорт, де лікують безліч захворювань, а також проводять їх профілактику. А все завдяки мінеральним водам, які присутні в надрах землі, на якій стоїть місто. Мінеральні води Трускавця - ось, що робить місто настільки популярним, за що він отримує позитивні відгуки відвідувачів. Більшості з Вас відома «Нафтуся». Але, перелік вод далеко не обмежується одним видом. Від слабомінералізованних з вмістом органічних речовин до високомінералізованих розсолів - список вод досить широкий. Вони використовуються для проведення багатьох бальнеологічних процедур: питне лікування, мінеральні ванни, інгаляції, промивання і полоскання, масажі.

Якщо Ви плануєте відвідати Трускавець, то, безперечно, поцікавитеся, яка вода в Трускавці допоможе в лікування Вашого захворювання.

  1. Як згадувалося вище, найпопулярнішою мінеральною водою є «Нафтуся». Відноситься до слабомінералізованих вод. Настійно рекомендується вживати «Нафтусю» через спеціальні поїльники. Використовується в лікуванні урологічних захворювань, сприяє виведенню каменів і піску, допомагає в стабілізації обміну речовин, виводить шлаки і радіонукліди, знімає запалення нирок і ін.
  2. Не менш популярною є вода «Марія» Трускавець. Це хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Використовується при лікуванні шлунково-кишкового тракту. Нормалізує і знижує шлункову секрецію, сприяє евакуації слизу зі шлунка. Також в місті Трускавець вода «Марія» використовується для лікування хронічних гастритів з підвищеною кислотністю шлункового соку, виразки шлунку і хвороб дванадцятипалої кишки.
  3. Ще однією важливою цілителькою є мінеральна вода «Софія» Трускавець. "Софія" збуджує секрецію залоз шлунка і підвищує кількість і кислотність шлункового соку. Також вона подразнює слиз в шлунку, сприяючи його виведенню. Вода джерела № 2 застосовується для лікування хронічних гастритів з пониженою кислотністю або з повною відсутністю в шлунковому соку соляної кислоти.
  4. Не всі мін води Трускавця застосовуються для пиття. Наприклад, особливістю води «Броніслава» є те, що її приписують для полоскання горла. Має високий рівень мінералізації. Використовується під час захворювання носоглотки, при частих простудних захворюваннях верхніх дихальних шляхів.
  5. Вода «Юзя» рекомендується для зовнішнього використання. До її складу входить гліцерин, який сприятливо впливає на стан шкіри.

Це далеко не повний перелік мінеральних вод, якими багате місто-курорт. Важливо пам'ятати, що води Трускавця показання мають абсолютно різні. Їх вживати варто тільки після консультації лікаря.

Щоб лікування водою в Трускавці приносило максимальний результат, потрібно подбати і про комфортні умови проживання. Адже курортно-санаторне лікування це і відпочинок в тому числі. Саме такі умови пропонують Вам в міні-готелі «Дворик Лева». Затишні номери з сучасною технікою і зручними меблями. Внизу знаходиться ресторан, де Ви зможете смачно і недорого поїсти або випити чашечку ароматного чаю. Готель знаходиться недалеко від нижнього бювету і центрального парку. Зупинившись в готелі «Дворик Лева», Ви додатково отримаєте карту на знижки в багатьох закладах Трускавця. Для нас важливий кожен клієнт. Ми працюємо для того, щоб Ваше проживання і лікування в Трускавці було комфортним!


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56