Лікування на одній із потужніших лікувальних баз в Трускавці

Лікувальна база Дворик Лева

Готель "Дворик Лева" пропонує пройти лікування на одній із потужніших лікувальних баз в Трускавці - в готельно-курортному комплексі "Карпати"  за спеціальною ціною!

Детальніше: Лікування на одній із потужніших лікувальних баз в Трускавці

Лікування суглобів в Трускавці

Лікування суглобів в Трускавці

Людина, у якої хоч раз боліли суглоби, напевно, готова на все, щоб позбавити себе від неприємних відчуттів. Ниючий біль позбавляє можливості спокійно спати, активно рухатися і в повній мірі насолоджуватися життям.

Детальніше: Лікування суглобів в Трускавці

Лікування простатиту в Трускавці

Лікування простатиту в Трускавці

Згідно зі статистичними даними, одним з поширених захворювань, з якими пацієнти приїжджають до Трускавця, є простатит. Це суто чоловіча хвороба, але зустрічається вона досить часто.

Детальніше: Лікування простатиту в Трускавці

Ударно-хвильова терапія в Трускавці

Ударно-хвильова терапія

Одним з найсучасніших методів лікування численних недуг є ударно-хвильова терапія. Метод базується на використанні акустичних хвиль. Це звукові хвилі низької частоти, які проникають в тіло людини і впливають на певні болючі точки (уражені кісткові і хрящові тканини).

Детальніше: Ударно-хвильова терапія в Трускавці

Мінеральні ванни в Трускавці

Мінеральні ванни Трускавець

Відомий своєю цілющою мінеральною водою Трускавець. Але, крім внутрішнього прийому, на курорті Вам запропонують різні процедури на основі мінводи, які проводяться в лікувальних і профілактичних цілях.

Детальніше: Мінеральні ванни в Трускавці

Карбокситерапія в Трускавці

Карбокситерапія

Перелік лікувальних процедур, які Вам запропонують з численних оздоровчих центрах Трускавця, дуже широкий. І це не тільки процедури, засновані на цілющих властивостях мінеральних вод.

Детальніше: Карбокситерапія в Трускавці

Чудовий метод поєднання лікування і активного відпочинку - теренкур

терренкур трускавець

Важливо знати, що процес лікування в Трускавці складається не лише з походів до бювету і відвідування лікарів. Окрім цього тут можна і активно відпочивати. Пропонуємо звернути увагу на різні методи лікувальної фізкультури, одним з яких є ходьба теренкур.

Детальніше: Чудовий метод поєднання лікування і активного відпочинку - теренкур

Лікування хребта Трускавець

Лікування хребта Трускавець

З віком суглоби стають не настільки рухливими, при ходьбі чути хрускіт, тіло втрачає колишню гнучкість, періодично «німіють» кінцівки. Лікування хребта, симптоми хвороби якого описані, варто почати негайно.

Детальніше: Лікування хребта Трускавець

Основи лікувально-профілактичного дієтичного харчування в Трускавці

дієтичне харчування

При діагностуванні у пацієнта захворювань різного типу, лікар може призначити санаторно-лікувальне перебування в місті Трускавець. Завдяки цілющим властивостям мінеральних вод курорту, багато пацієнтів відчувають істотне поліпшення свого здоров'я. Багатьом навіть вдається назавжди забути про неприємну недугу. Але, лікування в Трускавці - це не тільки прийом мінеральних вод. Це цілий комплекс процедур, які спрямовані на поліпшення Вашого здоров'я.

Однією з найважливіших складових лікувального комплексу в Трускавці, безсумнівно, є дієтичне харчування. Завдяки правильно підібраному і збалансованому харчуванню, лікування в Трускавці дає максимальні результати. Але, як і інші форми лікування, лікувальне та дієтичне харчування має певні правила і норми:

Детальніше: Основи лікувально-профілактичного дієтичного харчування в Трускавці

SPA в Трускавці

SPA в Трускавці

Давно минув той час, коли в Трускавець приїжджали тільки для того, щоб «поправити» власне здоров'я. Сьогодні невелике затишне курортне містечко - це прекрасне місце для відпочинку, релаксу і гарного проведення часу. А сприяють цьому численні сучасні установи.

Детальніше: SPA в Трускавці

Один з методів оздоровлення в Трускавці - лікувальний масаж

Лікувальний масаж

Курорт Трускавець славиться на всю Україну і за кордоном не тільки своїми мінеральними водами. У лікарнях та інших медзакладах міста проводяться найрізноманітніші процедури, які спрямовані на поліпшення Вашого здоров'я і самопочуття. Однією з найбільш популярних процедур є лікувальний масаж. Він призначається лікарем пацієнтам з різними типами недуг.

Детальніше: Один з методів оздоровлення в Трускавці - лікувальний масаж


Google+