Програма реабілітації після COVID-19 в Трускавці

У багатьох пацієнтів, які перехворіли на COVID, після одужання виникають проблеми з задишкою, вимовою і ковтанням. У Трускавці вже доступна перша в Україні реабілітація після коронавируса. Програма діє на базі медичного центру в санаторії «Карпати», але жителі нашого міні-готелю «Дворик Лева» можуть також скористатися даною послугою.

Детальніше: Програма реабілітації після COVID-19 в Трускавці

Підвищення імунітету прийомом води Нафтусі в Трускавці, як профілактика ускладнень COVID-19

Імунна система - найбільш просунута і складна система людського тіла. Йому постійно доводиться мати справу з різними паразитами, грибками і вірусами. Добре функціонуючий організм краще справляється з інфекціями, тому велике значення слід приділяти правильному харчуванню, яке є першим кроком в побудові імунітету. Це впливає на стан шкіри, роботу кишківника і багатьох інших областей. Якщо ж ви запланували відвідування бальнеологічного курорту Трускавець, і ваша мета - поліпшення імунітету, то обов'язковою складовою буде прийом мінеральної води Нафтуся.

Детальніше: Підвищення імунітету прийомом води Нафтусі в Трускавці, як профілактика ускладнень COVID-19

Лікування ожиріння в Трускавці

Ожиріння пов'язане з надмірним розвитком жирових тканин, збільшенням ваги значно вище норми. Причинами ожиріння є: вживання висококалорійних продуктів, нестача фізичної активності, генетичні фактори, перегодовування в дитинстві. Ожиріння вважається одним з найнебезпечніших і поширених захворювань 21 століття. При цьому до нього схильні як чоловіки, так і жінки різних вікових категорій. Лікування ожиріння можливе, але до процесу потрібно підходити з усією відповідальністю і не чекати, що результат настане вже через кілька днів.

Детальніше: Лікування ожиріння в Трускавці

Ефективне лікування спини в Трускавці

Біль у спині вважається «хворобою століття», тому що, згідно з дослідженнями, не менше 80% населення в якийсь момент свого життя будуть страждати від болю в спині. Термін «біль в спині» охоплює безліч проблем, таких як люмбаго, хронічний біль в попереку, ішіас і випадання міжхребцевих дисків. У всіх цих проблем є одне спільне - біль у хребті. Тому і причин, чому болить спина, може бути багато. У цій статті ми розповімо доступно про типи болю, а також про ефективне лікування спини (Трускавець).

Детальніше: Ефективне лікування спини в Трускавці

Лікування в Трускавці дикуном - цікаво про важливе

лікування в Трускавці дикуном

Погодьтеся, що більшість людей з України та сусідніх країн їдуть до Трускавця для того, щоб лікуватися. Адже про цілющі властивості мінеральних вод і процедур на її основі відомо вже давно. Захворювання печінки і нирок, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і нервової системи, проблеми з надлишковою вагою - все це і багато іншого лікують в Трускавці. І, якщо раніше, щоб пройти комплекс лікування, потрібно було купувати путівку в один із санаторіїв, то сьогодні кількість варіантів на вибір істотно збільшилася.

Детальніше: Лікування в Трускавці дикуном - цікаво про важливе

Як лікувати ВСД (вегето-судинну дистонію)?

Дистонія - це захворювання нервової системи, яке призводить до мимовільних протиприродних рухів. Суть хвороби полягає в рухових розладах, що виникають незалежно від волі пацієнта від судом певних частин м'язів. Людина може, серед іншого, нахилити голову в бік і повернути в протилежному напрямку. Які причини і симптоми хвороби? Як вилікувати вегето-судинну дистонію?

Детальніше: Як лікувати ВСД (вегето-судинну дистонію)?

Як схуднути без дієт? У нас є 11 перевірених способів, як зробити це

як схуднути без дієт

Ви не хочете сидіти на обмежувальній дієті, але при цьому позбутися кількох зайвих кілограмів? Ми доводимо, що схуднути без дієти можливо. Не потрібно кардинально міняти спосіб життя, всього на всього - переглянути свої звички і раціон.

Детальніше: Як схуднути без дієт? У нас є 11 перевірених способів, як зробити це

Як позбутися целюліту на ногах?

Це не просте завдання. Не можна розгладити шкіру за один день. Якщо ви хочете зменшити апельсинові кірки, потрібно вжити комплексних заходів. Вам знадобиться старанність і терпіння, тому що ефективна боротьба з цією недугою вимагає зміни ваших щоденних звичок і досить багато часу. У цій статті ми даємо кілька порад, як прибрати целюліт на ногах.

Детальніше: Як позбутися целюліту на ногах?

Озонотерапія - унікальний метод лікування

озонотерапія

Озонотерапія є відомим і широко використовуваним методом в усьому світі. Це невід'ємна частина програми лікування раку, але окрім цього є дуже ефективною терапією хронічних захворювань. Дія озонотерапії може повторюватись і є безпечною. Механізм дії озону полягає в інактивації бактерій, вірусів, грибків, стимуляції кисневого обміну і активації імунної системи.

Детальніше: Озонотерапія - унікальний метод лікування

Профілактика варикозу на ногах: 5 простих правил!

Розвитку захворювання сприяють малоактивний або сидячий спосіб життя, відсутність фізичних вправ і навантажень, ожиріння, куріння. На жаль, жінки більш схильні до розвитку венозних захворювань. Також вагітність значно збільшує ризик розвитку. Аналогічно вік - люди старшого віку частіше скаржаться на варикозне розширення вен. Хоча це і не підтверджено з наукової точки зору, але є помітні спадкові схильності до розвитку цього захворювання. Якщо і ви, аналізуючи свій спосіб життя і спадковість, потрапляєте до групи ризику, то профілактика варикозу на ногах - цікава для вас тема.

Детальніше: Профілактика варикозу на ногах: 5 простих правил!

Високоефективне підводне витягування хребта

підводне витягування хребта

Методика лікування і профілактики, що широко використовується в Трускавці - підводне витягування хребта. Причиною такої популярності є те, що процедура є дуже ефективною, простою у виконанні і, навіть, приємною для пацієнтів. Це доводять їх позитивні відгуки. Лікарями рекомендується підводне витяжіння в якості лікування:

Детальніше: Високоефективне підводне витягування хребта


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56