Озонотерапія - унікальний метод лікування

озонотерапія

Озонотерапія є відомим і широко використовуваним методом в усьому світі. Це невід'ємна частина програми лікування раку, але окрім цього є дуже ефективною терапією хронічних захворювань. Дія озонотерапії може повторюватись і є безпечною. Механізм дії озону полягає в інактивації бактерій, вірусів, грибків, стимуляції кисневого обміну і активації імунної системи.

Детальніше: Озонотерапія - унікальний метод лікування

Високоефективне підводне витягування хребта

підводне витягування хребта

Методика лікування і профілактики, що широко використовується в Трускавці - підводне витягування хребта. Причиною такої популярності є те, що процедура є дуже ефективною, простою у виконанні і, навіть, приємною для пацієнтів. Це доводять їх позитивні відгуки. Лікарями рекомендується підводне витяжіння в якості лікування:

Детальніше: Високоефективне підводне витягування хребта

Лікування в Трускавці: результативність, доведена поколіннями

Сучасна медицина пропонує нам багато інноваційних методик для лікування великого списку захворювань. Багато з них досить ефективні і отримують позитивні відгуки пацієнтів, які пройшли курс лікування. Але є і такі методики, які не можна замінити інноваційними розробками, які давно досліджені, ефективності яких поки немає рівних. До таких без коливань можна віднести санаторно-курортне лікування в Трускавці.

Детальніше: Лікування в Трускавці: результативність, доведена поколіннями

Інноваційна ефективна програма схуднення в Трускавці

програма схуднення

Хто не мріє про струнку фігуру та підтягнуте тіло? Але, на жаль, мало кому природа подарувала можливість насолоджуватися своєю фігурою без будь-яких зусиль зі сторони. Якщо ж врахувати погану екологію, малорухливий спосіб життя, часте зловживання неякісною та жирною їжею, то і зовсім така ймовірність знижується до нуля.

Детальніше: Інноваційна ефективна програма схуднення в Трускавці

Лікування на одній із потужніших лікувальних баз в Трускавці

Лікувальна база Дворик Лева

Готель "Дворик Лева" пропонує пройти лікування на одній із потужніших лікувальних баз в Трускавці - в готельно-курортному комплексі "Карпати"  за спеціальною ціною!

Детальніше: Лікування на одній із потужніших лікувальних баз в Трускавці

Лікування чоловічих захворювань в Трускавці - до якого лікаря звернутися

лікування чоловічих захворювань

Чоловіче здоров'я залежить від уролога, дерматолога і сексолога. Ці три фахівці досліджують, діагностують і проводять лікування чоловічих захворювань, що впливають на репродуктивну систему чоловіків (іншими словами - чоловічі захворювання). У разі виникнення будь-яких проблем, пов'язаних з інфекційним процесом, необхідно звернутися до перших двох, а з сексуальною дисфункцією - до останнього. І якщо уролог в основному займається лікуванням тих хвороб, в яких потрібне хірургічне втручання, дерматолог використовує тільки терапевтичні методи.

Детальніше: Лікування чоловічих захворювань в Трускавці - до якого лікаря звернутися

Хронічний цистит: лікування в Трускавці

Хронічний цистит лікування

Відомо, що в Трускавець пацієнти звертаються з певними видами захворювань. Одним з найбільш поширених є хронічний цистит.

Детальніше: Хронічний цистит: лікування в Трускавці

Лікування жіночих захворювань - що варто знати?

лікування жіночих захворювань

Для багатьох жінок гінекологічні захворювання або захворювання, пов'язані з генітальною системою, як і раніше є забороненою темою. Вони часто соромляться відвідування лікаря, очікуючи, поки проблема пройде, або ігнорують дратівливі симптоми. Тим часом, біль в животі, міжменструальні кровотечі або дискомфорт під час статевого акту можуть бути ознакою стану, який здійснює негативний вплив на здоров'я або фертильність. Тому завжди потрібно вчасно починати гінекологічне лікування.

Детальніше: Лікування жіночих захворювань - що варто знати?

Соляна печера в Трускавці

соляна печера трускавець

Різноманітність процедур і послуг, які Вам запропонують в Трускавці, вражає уяву. І це не тільки виснажливі і часто неприємні лікувальні процедури.

Детальніше: Соляна печера в Трускавці

Дельфінотерапія: поради, відгуки. Правила плавання з дельфінами

дельфінотерапія

Симпатичні і товариські дельфіни - прекрасні попутники. Проводити час з ними також благотворно впливає на здоров'я - навіть з'явилася окрема область, яка називається дельфінотерапія. Крім того, сам факт фізичної активності в воді здійснює хороший вплив на наш організм.

Детальніше: Дельфінотерапія: поради, відгуки. Правила плавання з дельфінами

LPG масаж, вакуумно-роликовий в Трускавці

lpg масаж

Туристи і відпочиваючі з усієї України приїжджають до Трускавця не тільки з метою лікування, а й просто, щоб відпочити від галасу великого міста, насолодитися чистим гірським повітрям і повернутися додому красивими і відпочившими.

Детальніше: LPG масаж, вакуумно-роликовий в Трускавці