Мінеральні води Трускавця допоможуть в боротьбі з жовчнокам'яною хворобою

А Ви знали, що таким захворюванням, як жовчнокам'яна хвороба, страждає третина населення в розвинених країнах Світу? А все тому, що в стрімкому життєвому потоці ми так часто забуваємо про правильне харчування. Саме неправильне харчування і ведення нездорового способу життя і є основними причинами захворювання.

Для хвороби характерна періодичність. Тобто, бувають періоди, коли захворювання протікає без яскраво вираженої симптоматики, а бувають періоди загострення. Багато з тих, хто страждає цією недугою, намагаються лікувати симптоми саме в період загострення, будучи впевненими в тому, що сама хвороба не підлягає лікуванню. І це помилкова думка. Фахівці стверджують, що лікування жовчнокам'яної хвороби в період ремісії можливе і приписують своїм хворим санаторно-курортне лікування.

Для тих, хто шукає ефективний метод боротьби з недугою, Трускавець - ідеальне місце відпочинку!

Якщо Ви хочете оздоровитися і одночасно відпочити, то обов'язково відвідайте містечко у підніжжі Карпатських гір - Трускавець. Воно вже багато десятиліть славиться своїми мінеральними водами та конкурує з такими відомими курортами, як Карлові Вари, Баден-Баден та Віші. У Трускавці Вам запропонують ефективні методи лікування жовчнокам'яної хвороби. Мінеральні води, якими багатий Трускавець, сприяють розчиненню і виведенню дрібних каменів з жовчних проток. Для цього Вам буде призначений курс прийому «Нафтусі». Крім цього вода має болезаспокійливу дію, сприяє жовчоутворенню і жовчовиділенню.

Додатково в Трускавці Вам призначать лікування жовчнокам'яної хвороби за допомогою спеціальних дієт. Звичайно, швидше за все, Вам доведеться відмовитися від багатьох страв, але результат Ви обов'язково відчуєте.

Окрім цього в Трускавці проводиться безліч процедур, завдяки яким санаторне лікування жовчнокам'яної хвороби приносить результати. Це ванни з мінеральними водами, перлинні і вуглекислі ванни, озокеритові аплікації та інші процедури, які проводяться як в санаторіях і поліклініках, так і в окремих кабінетах приватних лікарів.

Для проходження курсу процедур Вам не обов'язково жити у великих, шумних санаторіях. Якщо Ви віддаєте перевагу невеликим комфортабельним готелям, то двері готелю «Дворик Лева» завжди відкриті для Вас. Затишні номери, вартість яких абсолютно доступна, відмінний сервіс, який підтверджують відгуки відвідувачів, зручне місцезнаходження - все, що необхідно для Вашого лікування та відпочинку в Трускавці.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56