Допоможуть у лікуванні панкреатиту у Трускавці

Людський організм продуманий настільки, що в ньому кожен орган відіграє надзвичайно важливу роль. Це один суцільний механізм, що працює без збоїв тільки при правильному функціонуванні всіх органів. Тому так важливо вести здоровий спосіб життя. Одним з найважливіших органів людського тіла є підшлункова залоза.

Вона знаходиться позаду шлунка, в ній утворюються ферменти, які беруть активну участь в процесі травлення. При зловживанні жирною їжею, алкоголем може статися запалення підшлункової залози. Цей процес називається гострим панкреатитом. Головний симптом - гострий біль у верхній частині живота. Якщо ж вчасно не провести лікування підшлункової залози, то захворювання переросте в хронічну форму.

Методи боротьби із захворюваннями підшлункової залози.

Як дієвий метод лікування хронічного панкреатиту, будь-який лікар порадить в період ремісії відвідати бальнеологічний курорт Трускавець. Саме мінеральні води, якими так славиться місто - ідеальні для тих, кому потрібне лікування печінки і підшлункової залози. Місто багате різними видами вод, кожна з яких має своє призначення. Лікарі-гастроентерологи радять, при хронічному панкреатиті вживати маломінералізовані води, або воду зі слабкою мінералізацією. Найвідомішими з них є «Нафтуся» і «Марія». Вони сприяють відновленню усього організму.

Спеціальні дієти при хронічному панкреатиті.

Щоб профілактика і лікування підшлункової залози були максимально ефективними, Вам буде призначена дієта. Для кожного пацієнта може бути розроблена своя дієта, в залежності від форми захворювання. Дієти дотримуватись дуже важливо. Це невисока ціна за власне здоров'я. В першу чергу, дієтолог порадить виключити продукти, багаті жирами і вуглеводами, а також ті, що містять грубу клітковину. У раціон ввести якомога більше білка. Щоб підшлункова залоза лікування мала продуктивне, варто відмовитися від цукру.

Додаткові процедури, що сприяють одужанню.

Щоб лікування підшлункової залози принесло максимальний результат, обов’язково у курс лікування внесіть інгаляції на природній основі, прийняття мінеральних ванн, грязелікування, спелео та ароматерапію.

Важливо також відволіктися від повсякденних проблем і дати організму відпочити. У Трускавці все сприяє приємному проведенню часу. Для проживання радимо підібрати комфортабельний міні-готель «Дворик Лева», де Ви будете почувати себе, як вдома.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56