Допоможуть у лікуванні хвороб нирок в Трускавці

Доведено, що малоактивний спосіб життя негативно впливає на наше самопочуття і на функціонування кожного окремого органу нашого організму. На жаль, в наш час це досить велика проблема. Оскільки багато людей займаються офісною роботою, число захворювань з кожним роком зростає. Однією з популярних хвороб, без сумніву, можна назвати захворювання нирок. Поєднання неправильного харчування, шкідливих звичок, сидячої роботи негативно впливає на роботу нирок. А саме вони відповідають за виведення зайвої рідини і токсичних речовин з організму.

Головні симптоми захворювань нирок:

  • часте або, навпаки, рідкісне сечовипускання;
  • напади гострого, ріжучого болю;
  • набряки кінцівок;
  • ниючий біль в області попереку.

Якщо Ви належите до людей, які страждають від хвороб нирок, то знаєте, що безліч лікарів радять в таких випадках санаторно-курортне лікування. Одним з найпопулярніших курортів, спеціалізацією якого є лікування нирок, можна назвати Трускавець. Найбільш ефективним вважається лікування нирок в Трускавці на початковому періоді. У таких випадках застосовуються наступні методи лікування нирок:

  1. Регулярний прийом прописаних мінеральних вод, якими багатий Трускавець. У двох бюветах Ви знайдете перелік вод, які потрібно приймати виключно за призначенням лікаря. Саме лікування нирок водою дає колосальні результати.
  2. Харчування відповідно до спеціальних дієт. Кожна окрема дієта продумана професійними лікарями-дієтологами і в сукупності з прийомом мінеральних вод допомагає прискорити лікування захворювань нирок.
  3. Лікувальна фізкультура. Легкі фізичні навантаження в комплексі з іншими методами допомагають не тільки в лікуванні нирок, а й у поліпшенні здоров'я в цілому.

Пропонують в Трускавці і методи лікування нирок на більш важких стадіях. Якщо Вам поставили такий діагноз, то обов'язково в курс лікування будуть включені ванни на основі мінеральних вод, теплові процедури. У Трускавці є безліч кабінетів, де Ви можете відвідувати такі ванни. Для цього не обов'язково проживати в санаторії. Ви можете оселитися в затишному готелі «Дворик Лева», розташованому недалеко від найважливіших медичних закладів міста. Затишна домашня атмосфера, комфортабельні номери, оснащені всім необхідним, допоможуть поліпшити результати лікування.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56