Ефективне лікування гастриту в Трускавці

лікування гастриту

Одним з найбільш популярних напрямків в Трускавці є лікування гастриту. Дане захворювання з кожним роком стає все більш поширеним. Це пов'язано з погіршенням якості продуктів харчування, регулярним зловживанням жирною їжею, алкоголем. Важливою причиною гастритів можна назвати сидячу роботу і малоактивний спосіб життя. Все це в комплексі негативно впливає на роботу нашого шлунку, що і призводить до гастриту.

Що допоможе лікувати гастрит у Трускавці?

  1. Заради чого більшість пацієнтів їдуть саме в Трускавець? Звичайно ж, заради дивовижних мінеральних вод. Професійні гастроентерологи давно визнали цілющі властивості, якими володіє «Нафтуся» та інші мінеральні води курорту. Вона позитивно впливає на перистальтику і тонус шлунка, сприяє поліпшенню моторно-евакуаторної функції даного органу. Також лікування гастриту шлунка мінеральними водами допомагає зняти запальні процеси і заспокоїти слизову. Важливо знати, що ефективне лікування гастриту буде лише в тому випадку, якщо приймати мінеральні води відповідно до рекомендацій лікаря. При гастриті і інших захворюваннях шлунка «Нафтусю» вживають холодною.
  2. Одним із популярних методів лікування гастриту є спеціально підібрана дієта. Вона підбирається лікарем-дієтологом відповідно до специфіки Вашого захворювання. З раціону харчування будуть вилучені агресивні продукти, які замінять на більш «легкі» та ті, що добре засвоюються. Також лікар порадить відмовитися від алкоголю, кави, міцного чаю. Якщо Ви хочете розслабитися, то краще їх замінити смачним трав'яним чаєм.
  3. Лікування гастриту буде також складатися з перлинних, мінеральних хвойних ванн. Ця процедура не тільки корисна, а й приємна. Існує також такий різновид, як вуглекислі і сухі ванни.
  4. Не варто обходити увагою і лікувальні масажі. Вони сприяють поліпшенню обміну речовин. Це також визнаний спосіб лікування гастриту.
  5. Може лікуючий лікар призначити Вам процедури ароматерапії і спеціальні інгаляції.
  6. Не забувайте і про лікувальну фізкультуру. Різнотипні вправи, плавання, піші прогулянки - все це сприяє одужанню.

Важливо пам'ятати, що найефективніше лікування гастриту - це комплекс усіх процедур. Щоб лікування в Трускавці було не тільки ефективним, а й приємним, для проживання рекомендуємо вибрати міні-готель «Дворик Лева». Він знаходитися в центрі міста, недалеко від бювету. Відгуки наших клієнтів говорять про те, що це ідеальне місце в Трускавці.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56