Лікувальні процедури в Трускавці

лікувальні процедури

Пацієнтам з різними типами захворювань лікарі часто призначають санаторно-курортне перебування в місті Трускавець. Славиться місто не тільки своїми мінеральними водами, а й безліччю видів лікувальних процедур, які проводяться на основі цих же мінеральних вод і не тільки. Виключно правильно поєднуючи лікувальні процедури та прийом призначених мінеральних вод, вдається досягти бажаних результатів.

Мабуть, багатьом з Вас цікаво, які види лікувальних процедур Вам можуть запропонувати в Трускавці:

  1. Одними з найбільш популярних є лікувальні ванни. Це один з базових методів лікування, який застосовується з моменту заснування курорту. Сьогодні методика прийому ванн істотно удосконалилася. Правильне виконання лікувальних процедур у вигляді прийому ванн сприятливо впливає на весь людський організм, допомагає вивести шлаки, підвищити життєвий тонус і сприяє одужанню. Є безліч видів лікувальних ванн: перлинні, мінеральні, вуглекислі, ароматизовані та інші.
  2. Лікувальні водні процедури можуть бути і у вигляді душу. Душі представлені одним або декількома струменями води, які направляються в певні ділянки тіла. Для лікування використовуються теплі, прохолодні, індиферентні, контрастні, циркулярні, струменеві душі. Душ допомагає поліпшити кровообіг, тонізує весь організм, підвищує тонус м'язів, сприяє зняттю стресів і лікуванню порушень в нервовій системі. Також часто лікувальний душ призначають пацієнтам з ожирінням і тим, хто просто хоче «скинути» кілька зайвих кілограмів.
  3. При певних видах захворювань комплекс лікувальних процедур включає кишкові промивання. Даний вид процедур допомагає вивести з організму хвороботворні бактерії, продукти гниття, токсини різного типу, кал, що затримався у кишківнику. Проведення лікувальних процедур у вигляді промивань лікар призначає пацієнтам з гастритами, виразками шлунка, колітами, захворюваннями печінки та ін.
  4. Ще один тип процедур - це мікроклізми. Використовуються вони при гастриті, простатиті, захворюваннях прямої кишки.

Важливо враховувати, що лікувально-оздоровчі процедури варто відвідувати тільки за призначенням лікаря. Адже неправильне їх застосування може згубно позначитися на Вашому здоров'ї та тільки погіршити загальне самопочуття.

Якщо Ви плануєте лікування в Трускавці, то обов'язково зупиніться в готелі «Дворик Лева». Приємна домашня атмосфера і якісне обслуговування будуть сприяти одужанню.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56