Мінеральні ванни в Трускавці

Мінеральні ванни Трускавець

Відомий своєю цілющою мінеральною водою Трускавець. Але, крім внутрішнього прийому, на курорті Вам запропонують різні процедури на основі мінводи, які проводяться в лікувальних і профілактичних цілях.

Відомий своєю цілющою мінеральною водою Трускавець. Але, крім внутрішнього прийому, на курорті Вам запропонують різні процедури на основі мінводи, які проводяться в лікувальних і профілактичних цілях. Одними з найбільш популярних є мінеральні ванни. Завдяки своєму особливому хімічному складу вода мінеральна сприятливо впливає на людський організм не тільки внутрішньо, а й зовнішньо. Існують різні типи ванн. Найпоширенішими хворобами, для лікування яких і призначають ванни на основі мінеральної води, є наступні:

  • хвороби травного тракту: гастрити і виразка шлунку, коліт, холецистит;
  • гіпертонічна хвороба;
  • захворювання опорно-рухового апарату;
  • шкірні захворювання;
  • цукровий діабет.

У чому ж користь ванни з мінеральною водою?

В першу чергу, лікувальні мінеральні ванни нормалізують функціональний стан нашого організму. Додаткові плюси - це ефективність, доступність, безпечність. Процедура впливає не тільки на зовнішні тканини людського організму, а й на внутрішні органи. Корисні речовини потрапляють всередину організму через шкірні покриви і через шляхи дихальної системи. Таким чином, користь мінеральних ванн має загальний характер.

Найпопулярніші види мінеральних ванн в Трускавці.

Найбільш розповсюдженими вважаються класичні ванни. Вони позитивно впливають на людський організм. Мають тонізуючу і протизапальну дію. Після проходження курсу процедур значно поліпшується кровообіг, з організму виводяться солі і дрібні конкременти, завдяки посиленню сечогінної і жовчогінною функцій. Мінеральні ванни корисні і при ниркових та печінкових кольках.

Другими за популярністю в Трускавці є мінерально-перлинні ванни. Вони відмінно впливають на всі рецептори шкіри. Вони покращують кровообіг, мають спазмолітичну і протизапальну дію. Сприяють поліпшенню роботи підшлункової залози і кишківника. Ця процедура дуже приємна, діє заспокійливо, покращує загальний настрій, налагоджує сон.

Також в Трускавці Вам запропонують ванни з перезоном «Розмарин», «Валеріана», хвойні мінеральні ванни з гліцерином і багато інших. Пройти процедури можна в численних медустановах Трускавця. Готель «Дворик Лева» має дуже зручне місце розташування, поблизу найголовніших точок курорту. Забронювати номер Ви можете за контактним телефоном. Ціна номерів доступна, а сервіс відповідає всім вимогам.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56