Лікування простатиту в Трускавці

Лікування простатиту в Трускавці

Згідно зі статистичними даними, одним з поширених захворювань, з якими пацієнти приїжджають до Трускавця, є простатит. Це суто чоловіча хвороба, але зустрічається вона досить часто.

Згідно зі статистичними даними, одним з поширених захворювань, з якими пацієнти приїжджають до Трускавця, є простатит. Це суто чоловіча хвороба, але зустрічається вона досить часто. Існує кілька різновидів даної чоловічої хвороби. Залежно від характеру захворювання, його симптомів і загального стану пацієнта, лікар призначає необхідний курс лікування.

Лікування простатиту у чоловіків призначається, в першу чергу, з урахуванням типу захворювання. Саме тому, правильна діагностика має вирішальне значення. При надходженні пацієнту необхідно пройти ряд аналізів, які і допоможуть діагностувати тип простатиту.

Лікування простатиту може включати:

  1. Прийом протизапальних препаратів, а також теплих ванн. Це діючий консервативний метод, якщо необхідне лікування хронічного простатиту.
  2. При діагностуванні інфекційного простатиту, лікар найчастіше призначає антибіотики.
  3. Якщо Вам необхідне лікування простатиту неінфекційного походження, то лікар призначить прийом препаратів альфа-блокаторів.
  4. Дієта. Як і при багатьох інших захворюваннях, при простатиті, Вам потрібно дотримуватися спеціальної дієти. Правильне і збалансоване харчування буде не тільки сприятливо впливати на Ваше самопочуття, а й сприяти одужанню. Головними умовами дієтичного харчування при простатиті є виключення гострої їжі і кофеїну, а також кислих напоїв.
  5. Масаж. Багато випадків небактеріального простатиту успішно лікуються поєднанням основної терапії з масажем. Таке лікування простатиту відгуки пацієнтів отримує виключно позитивні.

Підбір методів лікування - це завдання для лікаря. Найчастіше при простатиті, Вам необхідно звертатися до уролога. Комплексні заходи зазвичай включають в себе антибактеріальну терапію, фізіотерапію, масаж, зміцнення імунітету. Важливо також розуміти, що санаторно-курортне лікування в таких випадках дає чудові результати. У санаторії лікування простатиту проводиться комплексними методами.

Ефективне лікування простатиту - це лікування в Трускавці. Кваліфіковані фахівці поставлять правильний діагноз і призначать ряд аналізів і процедур, пройти які Ви можете в медустановах курорту. А, щоб проведення часу в Трускавці було не тільки корисним, а й приємні, радимо забронювати номер в готелі «Дворик Лева». Затишна домашня атмосфера, приємний персонал, доступна ціна зроблять Ваше перебування на курорті незабутнім.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56