SPA в Трускавці

SPA в Трускавці

Давно минув той час, коли в Трускавець приїжджали тільки для того, щоб «поправити» власне здоров'я. Сьогодні невелике затишне курортне містечко - це прекрасне місце для відпочинку, релаксу і гарного проведення часу. А сприяють цьому численні сучасні установи.

Розташований в західній частині України у підніжжі Карпатських гір, курортне містечко Трускавець для багатьох з Вас асоціюється виключно з лікуванням. Але, це далеко не так. Давно минув той час, коли в Трускавець приїжджали тільки для того, щоб «поправити» власне здоров'я. Сьогодні невелике затишне курортне містечко - це прекрасне місце для відпочинку, релаксу і гарного проведення часу. А сприяють цьому численні сучасні установи.

SPA Трускавець - знайомимося ближче.

Звичайно, оскільки Трускавець - це бальнеологічний курорт, то і багато процедур тут пов'язані з водою. В останні роки, особливою популярністю користуються СПА-центри та кабінети. Що це таке? Якщо коротко, це один з методів фізіотерапії, в основі якого лежить вода.

СПА-центри Трускавця пропонують Вам широкий спектр послуг. Відвідати центр можна в будь-який період року. У літній спекотний день, це ідеальне місце для охолодження. А ось зимовими холодними вечорами в СПА-центрі можна зігрітися і просто добре провести час.

Вибираючи SPA, обов'язково зверніть увагу на список послуг, які він пропонує. Добре, якщо в центрі є кілька саун, басейн, джакузі. На СПА в Трускавці ціни різні. Вони залежать від класу закладу, часу відвідування і тривалості перебування. Якщо Ви плануєте відвідувати СПА-центр неодноразово, то поцікавтеся наявністю абонемента. Часто також бувають знижки для сімей з дітьми. На курорті Трускавець СПА-центри можуть входити в інфраструктуру готелю або санаторію, а можуть бути абсолютно незалежними.

Якщо Вас цікавлять СПА-центри Трускавця, де Вам запропонують найкращий сервіс і якісні послуги, то обов'язково відвідайте комплекс «П'ятий океан». Тут Ви зможете забути про повсякденні клопоти, подумати про щось приємне і просто присвятити час самому собі. До Ваших послуг два типу саун, лазня, джакузі, лікувальні ванни, СПА-капсули, фітобар. Також тут Вам запропонують різні види лікувальних і профілактичних масажів, які є невід'ємною частиною лікування. Любителям активного відпочинку сподобається оснащений сучасними тренажерами зал. Тут можна зайнятися йогою або танцями. А, щоб після відвідування на курорті Трускавець СПА-центру «П'ятий океан», Ви не тільки відчували себе добре, а й виглядали чудово, скористатись послугами салону краси. І все це в одному центрі. Для жителів готелю «Дворик Лева» існують спеціальні пропозиції.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56