Лікування хребта Трускавець

Лікування хребта Трускавець

З віком суглоби стають не настільки рухливими, при ходьбі чути хрускіт, тіло втрачає колишню гнучкість, періодично «німіють» кінцівки. Лікування хребта, симптоми хвороби якого описані, варто почати негайно.

З віком суглоби стають не настільки рухливими, при ходьбі чути хрускіт, тіло втрачає колишню гнучкість, періодично «німіють» кінцівки. Лікування хребта, симптоми хвороби якого описані, варто почати негайно. Якщо діагностовано остеохондроз, тільки лікування на ранніх стадіях принесе максимальний успіх.

Причинами болю в хребті, лікування якого можна провести в Трускавці без операцій, в основному бувають перенесені травми і порушення метаболізму в кісткових і м'язових тканинах. Міжхребетні хрящові з'єднання у дорослої людини не мають кровоносної системи. Живлення, в тому числі і кисень, вони отримують від прилеглих м'язових тканин. Якщо м'язи «забиті», порушений обмін речовин в їх структурі, від дефіциту живлення страждають диски хребта.

Методи лікування хребта

Перший і найбільш дієвий спосіб повернути гнучкість і рухливість хребта - відновити нормальний кровообіг в тканинах, прилеглих до хрящових дисків.

Лікування хребта в санаторіях Трускавця - це комплекс заходів, які взаємодоповнюють дію один одного:

  • лікувальний (мануальний) масаж;
  • бальнеологічні процедури (зовнішній і внутрішній вплив мінеральних вод). Мінеральні ванни різного ступеня мінералізації сприяють відновленню нормального кровообігу в тканинах, активізують рецептори шкіри, роблять її більш сприйнятливою до тактильних дотиків. Внутрішній прийом вод сприяє виведенню зайвих солей;
  • душ-масаж і душ «Шарко» знімають больовий синдром, впливають на глибокі шари м'язів, розслаблюють їх;
  • ультразвукова терапія;
  • озокеритові теплові аплікації;
  • курс лікувальної фізкультури. Фахівці розроблять індивідуальний курс оздоровлення для кожного пацієнта.

Відновлюємо здоров'я без прив'язки до лікарні

Лікування хребта Трускавець - це маса емоцій від прекрасного проведення часу. Крім призначеної терапії ви можете вирушати на піші прогулянки по мальовничій місцевості, відвідувати цікаві заклади. Отримує лікування хребта відгуки тільки позитивні, адже поєднує в собі активність і релакс (наприклад, теренкур і розслабляючий масаж).

Центр лікування хребта - це сучасна здравниця, де традиції переплітаються з інноваціями. Ви самі вибираєте номер, в якому будете проживати, розробляєте графік відвідування процедур. Ви можете проводити лікування хребта в Україні в Трускавці і відвідувати затишні ресторани, такі як «Дворик Лева», де можна недорого повечеряти в колі сім'ї та відпочити від важких буднів.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56