Соляна печера в Трускавці

соляна печера лікування

Різноманітність процедур і послуг, які Вам запропонують в Трускавці, вражає уяву. І це не тільки виснажливі і часто неприємні лікувальні процедури.

На курорті Вам запропонують і безліч різноманітних сервісів, завдяки яким Ви не тільки поліпшите стан власного здоров'я, а й приємно проведете час. Адже час, проведений в головній здравниці України, має бути не тільки корисним, а й приємним і незабутнім. Саме тому з кожним роком зростає кількість нових сучасних послуг. Однією з таких є соляна печера.

Що являє собою соляна печера

Якщо говорити науковими термінами, то це метод спелеотерапії (галотерапії), тобто, лікування за допомогою морської солі. Відноситься до немедикаментозних методів лікування. По суті, це кімната, стіни, стеля, підлога якої покриті блоками з солі. Іноді навіть меблі з солі. Чим корисна соляна печера? У кімнаті підтримується сприятлива для людини температура, вологість і тиск. Також іонний склад кімнати сприяє поліпшенню всіх життєвих процесів. Додатково тут відсутні будь-які бактерії і алергени, що також добре впливає на наше самопочуття. Саме тому соляна печера для дітей і дорослих корисна як в якості лікувальної процедури, так і в якості профілактики.

Соляна печера: показання

Нерідко лікарі в якості додаткових методів лікування призначають пацієнтам відвідування соляної печери. Найчастіше це стосується пацієнтів, які страждають захворюваннями дихальних шляхів. Соляна печера допомагає при предастмовому стані. Доведено, що запобігти розвитку астми допомагає сеанс у соляній печері. Також радять медики даний метод лікування при хронічному бронхіті на стадії ремісії. Але, тут обов'язково варто враховувати рекомендації лікаря. У деяких випадках при хронічній формі бронхіту має соляна печера протипоказання.

Ще одне популярне застосування метод лікування сіллю має при різних шкірних захворюваннях. До них відносяться: екземи, псоріаз, фурункульоз та ін.

Показана соляна печера і пацієнтам з порушеннями в роботі нервової системи. Відвідування спелеокамери сприяє релаксу, допоможе впоратися з проблемами зі сном, депресіями і нервовими зривами.

Соляна печера на курорті

У місті Трускавець соляні печери вперше були відкриті в 2005 році. З тих пір їх з'явилося на курорті кілька. Одними з популярних є соляні печери в санаторії "Карпати". Відвідати їх і відчути сприятливий вплив може кожен бажаючий, в тому числі і жителі готелю «Дворик Лева». На послугу соляна печера ціна буває різною. Багато в чому залежить від установи, що надає сервіс.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56