Лікування жіночих захворювань - що варто знати?

лікування жіночих захворювань

Для багатьох жінок гінекологічні захворювання або захворювання, пов'язані з генітальною системою, як і раніше є забороненою темою. Вони часто соромляться відвідування лікаря, очікуючи, поки проблема пройде, або ігнорують дратівливі симптоми. Тим часом, біль в животі, міжменструальні кровотечі або дискомфорт під час статевого акту можуть бути ознакою стану, який здійснює негативний вплив на здоров'я або фертильність. Тому завжди потрібно вчасно починати гінекологічне лікування.

Здоровий спосіб життя - це не тільки турбота про здорове харчування або регулярні фізичні навантаження. Це також моніторинг змін в вашому тілі і не зневага призначеннями лікаря, включаючи гінеколога. Пам'ятайте, що так звані жіночі захворювання можуть виникати незалежно від віку, частоти статевих зносин або попередніх захворювань. Позбавлення від сорому і страху почути «погані новини» можуть захистити вас від дратівливих симптомів і навіть дозволити вам діагностувати будь-яку можливу хворобу. В даний час лікування жіночих захворювань - це багато варіантів, як оперативного, так і фармакологічного, тому гінекологи закликають пацієнта регулярно відвідувати і відкривати бесіди з лікарем про стан здоров'я.

Якщо ж ви плануєте поїздку до Трускавця - то це відмінний привід подумати і про своє жіноче здоров'я. Лікування в Трускавці - це різноманітні методики, націлені на результат.

Найбільш поширені гінекологічні захворювання жінок:

  • бактеріальні інфекції піхви - свербіж інтимних відділів і виділення - одне з найпоширеніших станів, що вражають жінок. Найчастіше вони проявляються зміною зовнішнього вигляду і запаху виділень з піхви;
  • ендометріоз - це зростання ендометрія поза порожниною матки, зазвичай в черевній порожнині, яєчниках і маткових трубах. Симптомами захворювання часто є біль, зазвичай під час менструації, статевого акту або сечовипускання, а також безпліддя;
  • синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) - характеризується порушеннями менструального циклу, появою аномального волосся, проблемами зі шкірою, часто також надмірною масою тіла. Захворювання може бути причиною безпліддя через постійну чи періодичну відсутність овуляції;
  • міома матки - доброякісні пухлини, що розвиваються в стінці матки. Вони можуть з'являтися окремо, але зазвичай їх кілька, а то і дюжина або близько того. Дуже часто вони виявляються випадково при ультразвуковому обстеженні статевих органів. Місце, де вони знаходяться, впливає на симптоми і вибір лікування. Зазвичай симптомами захворювання є біль і дискомфорт в області малого тазу, рясні або тривалі менструальні періоди або порушення фертильності.

Здоров'я під контролем

Кожна жінка хотіла б контролювати своє здоров'я. Однак це не завжди так просто - ми не завжди маємо вплив на цей аспект нашого життя. Щоб якомога довше насолоджуватися хорошим здоров'ям, не можна забувати про регулярні профілактичні огляди. Їх тип і частота залежить від віку і попередніх захворювань. Основні дослідження, які повинні проводитися кожною жінкою, особливо після 50 років, можуть включати гінекологічне обстеження, УЗД репродуктивних органів, цитологію, мамографію молочної залози, аналізи крові і сечі. Ці тести варто проходити раз на рік, і якщо у вас з'являться тривожні симптоми, як можна швидше зверніться до лікаря, він проведе всі аналізи і призначить лікування жіночих захворювань.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56