Лікування чоловічих захворювань в Трускавці - до якого лікаря звернутися

лікування чоловічих захворювань

Чоловіче здоров'я залежить від уролога, дерматолога і сексолога. Ці три фахівці досліджують, діагностують і проводять лікування чоловічих захворювань, що впливають на репродуктивну систему чоловіків (іншими словами - чоловічі захворювання). У разі виникнення будь-яких проблем, пов'язаних з інфекційним процесом, необхідно звернутися до перших двох, а з сексуальною дисфункцією - до останнього. І якщо уролог в основному займається лікуванням тих хвороб, в яких потрібне хірургічне втручання, дерматолог використовує тільки терапевтичні методи.

Чоловічі хвороби - види

Єдиної класифікації розладів в репродуктивній системі не існує, але більшість фахівців вважають за краще розділяти цю категорію захворювань наступним чином:

 1. Венеричні захворювання включають трихомоніаз, хламідіоз, генітальні бородавки, сифіліс, генітальний герпес і багато інших.
 2. Порушення репродуктивної системи - чоловічі захворювання, пов'язані з порушенням сперматогенезу.
 3. Проблеми, що ведуть до розвитку репродуктивної дисфункції. Всі вони беруть участь в порушенні заповнення кавернозних тіл кров'ю.
 4. Неспецифічні інфекційні процеси - уретрит, цистит та інші патології, які не мають будь-якого конкретного збудника в своєму походженні.

Чоловічі статеві інфекції

Найбільш поширеною інфекційною патологією є генітальний герпес. Достатньо порушити елементарну гігієну або культуру інтимних відносин, і відразу ж відбувається зараження цим вірусом герпесу. Інша проблема полягає в тому, що захворювання проявляється специфічними симптомами, які ведуть до зниження імунітету (захисних сил організму). Чоловік відчуває сильне свербіння в паху, печіння і дискомфорт, що багаторазово загострюються під час сексу.

Грибкові чоловічі захворювання статевих органів

Існують мікроскопічні гриби роду Candida, які мають білуватий колір і викликають мікотичне ураження слизових оболонок при зниженні імунітету. Типові симптоми включають інтенсивне печіння, почервоніння і білястий секрет. Такі пацієнти і їхні сексуальні партнери повинні пройти додаткове тестування на ВІЛ.

Запальні захворювання чоловічих статевих органів

Всі бактеріальні інфекції у чоловіків проявляються виділеннями білого кольору неприємного запаху. Те саме можна сказати і про патології, викликані незвичайної флорою. Ця категорія включає трихомоніаз, хламідіоз, гонорею, сифіліс та багато інших. Винятком є ​​генітальний герпес.

Шкірні захворювання чоловічих статевих органів

Патологічні симптоми з'являються на шкірі в результаті наступних патологій:

 1. Сифіліс є характерним проявом сифілітичного панкреатиту і розеоли Фурньє.
 2. Генітальний герпес - поява бульбашок, що містять прозорий колір ексудату.
 3. Кандидоз - білуватий висип.

Це означає, що немає окремих шкірних захворювань - всі ці симптоми є симптомами певної нозології, розташованої в статевих органах.

Лікування чоловічих захворювань

 1. Усунення причин - знищення збудника.
 2. Симптоми полегшення - протизапальна та знеболювальна дія препаратів.
 3. Широкий спектр антибактеріальної терапії - це важливо, коли неможливо визначити збудник і його чутливість до лікарських препаратів.

Як лікувати генітальні захворювання у чоловіків?

Антибактеріальні засоби з широким спектром дії:

 • цефалоспорини;
 • макроліди (особливо важливо, коли необхідно видалити внутрішньоклітинних паразитів);
 • пеніцилін;
 • антипротозойні препарати (делагіл, плаквенил);
 • протигрибкові препарати (клотримазол, ністатин).

Це означає, що лікування буде ефективним тільки в тому випадку, якщо буде обраний препарат, дія якого буде направлено на знищення певного патогена.

Проживання в Трускавці - готель "Дворик Лева"

Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56