Інноваційна ефективна програма схуднення в Трускавці

програма схуднення

Хто не мріє про струнку фігуру та підтягнуте тіло? Але, на жаль, мало кому природа подарувала можливість насолоджуватися своєю фігурою без будь-яких зусиль зі сторони. Якщо ж врахувати погану екологію, малорухливий спосіб життя, часте зловживання неякісною та жирною їжею, то і зовсім така ймовірність знижується до нуля.

Доводиться багато часу займатися в залі, постійно «сидіти на дієті», а багато хто вдається і до більш радикальних методів. Але, часто неправильно підібрані вправи і дієти не тільки не дають результатів, а й навпаки - шкодять нашому здоров'ю. Саме тому сучасними фахівцями розроблена програма схуднення, скористатися якою може кожен бажаючий, який приїхав або проживає в Трускавці. Якщо ви вирішили забронювати номер в міні-готелі «Дворик Лева», то кращі програми для схуднення в Трускавці для вас за найбільш вигідною ціною.

Що собою являє запропонована комплексна програма схуднення?

Це спеціально розроблена програма на 10 днів, яка включає в себе, як дієтичне харчування, так і комплекс вправ. Її ще можна назвати фітнес програма для схуднення. При цьому всі заняття і процедури проводяться під наглядом фахівця. Це не тільки складні і виснажливі тренування, а й приємне проведення часу в SPA, плавання в басейні, масажні процедури, культурно-розважальна програма і просто спілкування з цікавими людьми.

Ефективна програма схуднення: основні цілі:

  1. Очистити організм від токсинів, в результаті чого відразу можна розраховувати на зниження ваги.
  2. Скорегувати харчові звички, після чого вам набагато простіше буде перейти на здорове харчування і дотримуватися його протягом усього часу.
  3. Нормалізувати обмін речовин, поліпшити процеси травлення, завдяки чому підвищується імунітет і покращується загальний стан здоров'я.

Розроблено програму для схуднення для дівчат, жінок і чоловіків будь-якого віку. Харчування, процедури і вправи підбираються індивідуально і тільки після огляду клієнта фахівцями і здачі необхідних аналізів. Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тільки завдяки цьому і вдається досягти настільки хороших результатів. Адже те, що підходить одному, може нашкодити другого. Програма схуднення відгуки отримує тільки позитивні.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56