Лікування в Трускавці дикуном - цікаво про важливе

лікування в Трускавці дикуном

Погодьтеся, що більшість людей з України та сусідніх країн їдуть до Трускавця для того, щоб лікуватися. Адже про цілющі властивості мінеральних вод і процедур на її основі відомо вже давно. Захворювання печінки і нирок, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і нервової системи, проблеми з надлишковою вагою - все це і багато іншого лікують в Трускавці. І, якщо раніше, щоб пройти комплекс лікування, потрібно було купувати путівку в один із санаторіїв, то сьогодні кількість варіантів на вибір істотно збільшилася.

Рік за роком відкриваються нові приватні готелі, комплекси, лікарні, кабінети вузьких фахівців. Тобто, немає необхідності жити, харчуватися і лікуватися в одному місці. Ви легко можете забронювати житло в зручному для вас місці, а лікаря вибирати на власний розсуд. Це можна назвати - лікування в Трускавці дикуном. Без путівки ви самі підбираєте те, що вважаєте за потрібне.

Лікування в Трускавці без путівки - як це виглядає

  1. Перший крок, від якого буде залежати і подальше лікування - це вибір терапевта (лікуючого лікаря). Раніше за кожним жителем санаторію був закріплений свій лікар. Вибирати його не можна було. Сьогодні ж ви можете слідувати рекомендаціям знайомих, читати відгуки в Інтернеті, щоб підібрати для себе фахівця, який, на вашу думку, є найбільш підходящим.
  2. На прийомі лікар поставить низку питань про стан здоров'я пацієнта, призначить аналізи, проведе обстеження. Тільки після детального вивчення отриманої інформації він призначить лікування. Ще одна відмінність, якщо ви вибираєте лікування в Трускавці дикуном, полягає в тому, що ви можете звертатися до вузьких спеціалістів, яких рекомендує лікуючий лікар, а можете самостійно підбирати лікарів і установи, в яких проходитимите лікування. Часто це дозволяє істотно заощадити, оскільки ціновий діапазон дуже широкий. Якщо ж ви вирішите забронювати номер в готелі «Дворик Лева», то на процедури в лікувальному центрі в санаторії «Карпати» отримаєте суттєву знижку.
  3. Не забуваємо і про прийом мінеральної води, призначеної лікарем. Тут все просто. Бювет у Трускавці безкоштовний, тому випробувати на собі цілющі властивості перлини курорту може кожен бажаючий. Тільки майте на увазі, що приймати воду на власний розсуд, не рекомендовано. Це може тільки погіршити ситуацію.

Таким чином, ви переконалися в тому, що лікування в Трускавці дикуном - це цілком реально і доступно.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56