Лікування ожиріння в Трускавці

Ожиріння пов'язане з надмірним розвитком жирових тканин, збільшенням ваги значно вище норми. Причинами ожиріння є: вживання висококалорійних продуктів, нестача фізичної активності, генетичні фактори, перегодовування в дитинстві. Ожиріння вважається одним з найнебезпечніших і поширених захворювань 21 століття. При цьому до нього схильні як чоловіки, так і жінки різних вікових категорій. Лікування ожиріння можливе, але до процесу потрібно підходити з усією відповідальністю і не чекати, що результат настане вже через кілька днів.

Симптоми ожиріння

У більшості випадках зовнішнього вигляду пацієнта достатньо для діагностики ожиріння. Воно розраховується за співвідношенням зросту і ваги людини.

На додаток до зовнішнього вигляду симптоми можуть включати:

  • труднощі у виконанні повсякденних справ;
  • млявість;
  • задишка;
  • непропорційні риси обличчя;
  • у хлопчиків може бути провисання грудей;
  • великий живіт з білим або фіолетовим забарвленням на ньому;
  • раннє статеве дозрівання.

Це лише деякі з багатьох симптомів. Психічні розлади, стрес і соціальний тиск також призводять до ожиріння в деяких випадках. У кожному з них ви повинні проконсультуватися з лікарем, який призначить лікування від ожиріння. Залежно від ступеня захворювання, будуть підібрані дієта, вправи, при необхідності прийом медикаментів. Відпочинок і лікування в Трускавці часто дають хороші результати. Тут вдається максимально сконцентруватися на процесі схуднення, відволіктися від щоденних проблем і стресів.

Лікування: ожиріння - це теж хвороба

У більшості випадках з ожирінням можна боротися, змінивши дієту і додавши більше руху в своє повсякденне життя. Три найбільш важливих принципи позбавлення від зайвої каркаса:

  1. Їжте низькокалорійні і, що важливо, різноманітні страви.
  2. Їжте мало, але часто (бажано 5 раз в день з інтервалом в 3 години).
  3. Почніть займатися спортом - вправи покращують ваш стан і самопочуття.

Допоміжні продукти

Ви можете використовувати певні парафармацевтичні препарати з різними механізмами дії для втрати ваги. Численні засоби для схуднення, що містять клітковину або рослинні волокна, прискорюють настання почуття ситості, збільшуючи наповнення шлунка. Іншою групою добавок для схуднення є речовини, які прискорюють обмін речовин або знижують апетит, компоненти цих препаратів зазвичай представляють собою екстракти хрому або рослин, наприклад, з грейпфрута. Для схуднення також можуть бути корисні препарати, що містять жири, які обмежують поглинання хітину,  або з'єднання, які сприяють їх спалюванню: лінолева кислота і L-карнітин.

Медикаментозне лікування ожиріння

Фармацевтичні препарати використовуються у пацієнтів зі значним ожирінням, тобто з ІМТ> 30. Вони працюють шляхом централізованого придушення апетиту або зменшення всмоктування жирів. Препарати цієї групи можна застосовувати тільки під наглядом лікаря. На жаль, ці лікарські препарати в поєднанні з дієтою здатні викликати зниження ваги всього на 8-10%.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56