Як позбутися целюліту на ногах?

Це не просте завдання. Не можна розгладити шкіру за один день. Якщо ви хочете зменшити апельсинові кірки, потрібно вжити комплексних заходів. Вам знадобиться старанність і терпіння, тому що ефективна боротьба з цією недугою вимагає зміни ваших щоденних звичок і досить багато часу. У цій статті ми даємо кілька порад, як прибрати целюліт на ногах.

Целюліт на ногах і стегнах - як позбутися?

Ви не знаєте, як прибрати целюліт на ногах? Саме в цій області апельсинова кірка з'являється найчастіше. У деяких людей це може бути результатом стояння на роботі, а також загальної тенденцію до накопичення жиру в цьому місці. Як боротися з целюлітом? Використання правильного крему, пілінги, дієта є дуже важливими елементами.

Також варто займатися спортом, орієнтуючись на область ніг. Це не означає, однак, що ви повинні повністю ігнорувати інші області тіла.

Домашні засоби допоможуть позбутися целюліту на ногах

Домашні методи лікування целюліту широко використовуються, тому що завдяки ним можна заощадити час і гроші. Вони працюють найкраще для видалення целюліту на початку його виникнення.

Домашні засоби від целюліту:

  • різні види скрабів (кава, морська сіль, цукор);
  • душі з чергуванням гарячої та холодної води;
  • масаж рукавичкою під час душу;
  • правильна дієта;
  • фізична активність;
  • активний і натуральний антицелюлітний крем.

Дієта як засіб від целюліту!

Здорова дієта є ключовим елементом тіла, яке добре функціонує, і красивої шкіри. Як прибрати целюліт з ніг за допомогою коригування меню? Варто обмежити продукти, які впливають на накопичення жиру або води в організмі. Виключаємо продукти, обсмажені у фритюрі, ті, що містять велику кількість солі і цукру. Крім того, корисно обмежити споживання кави однією в день. Всі стимулятори, такі як кава, алкоголь і сигарети, чинять негативний вплив на стан кровоносних судин і постачають організм багатьма шкідливими токсинами, які є прямою причиною целюліту.

У свою чергу, варто відзначити, що в зелений список покупок входять свіжі фрукти і овочі, які є багатим джерелом вітамінів і мінералів. Бажано їсти легкозасвоювані і багаті клітковиною продукти, такі як крупи, вівсянка, цільнозерновий хліб. Ви також повинні пити принаймні 2 літри води в день, що полегшить вимивання води і токсинів з організму і поліпшить загальну функцію організму і зовнішній вигляд шкіри. Важливим правилом антицелюлітної дієти є прийом їжі часто, приблизно 4-5 разів на день, з рівномірними інтервалами, але не дуже багато.

Як позбутися целюліту за допомогою спорту?

Завдяки підвищеним фізичним навантаженням можна спалювати величезну кількість калорій і, отже, жир. Будь-яка фізична активність здійснює гарний вплив на ваш стан, особливо кардіо і аеробні вправи. Під час таких вправ серцебиття і дихання прискорюються, що підтримує аеробне спалювання енергії (калорій). Вам не потрібно відвідувати спортзал, щоб виконувати цю вправу.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56