Ефективне лікування спини в Трускавці

Біль у спині вважається «хворобою століття», тому що, згідно з дослідженнями, не менше 80% населення в якийсь момент свого життя будуть страждати від болю в спині. Термін «біль в спині» охоплює безліч проблем, таких як люмбаго, хронічний біль в попереку, ішіас і випадання міжхребцевих дисків. У всіх цих проблем є одне спільне - біль у хребті. Тому і причин, чому болить спина, може бути багато. У цій статті ми розповімо доступно про типи болю, а також про ефективне лікування спини (Трускавець).

Біль у спині: види

Болі в спині можна розділити на три групи:

  • коли біль локалізується в верхній частині спини або в шиї (шийному відділі хребта), в медицині це називається шийною невралгією;
  • якщо біль в попереку, в області поперекових хребців, це називається болем в поперековому відділі хребта або поперековим болем;
  • якщо, з іншого боку, біль виникає в центрі спини, навколо грудних хребців, біль між лопатками це називається болем в грудному відділі хребта або болем в середній частині спини.

Біль у хребті: причини

Біль може мати різні причини. У більшості випадків це результат падіння, різких рухів або занадто тривалого перебування в одному і тому ж положенні. Біль в середній частині спини зазвичай виникає поступово. Причини болю в спині можна класифікувати наступним чином:

  1. Механічна: при занадто довгому знаходженні в одному і тому ж положенні.
  2. Травматична: після аварії, падіння або сильного удару.
  3. Ревматологія: в основному, біль в спині, після 60 років.
  4. Дегенеративна: проблеми, пов'язані зі старінням або малорухливим способом життя (з невеликою фізичною активністю або без неї).
  5. Фізіологічна: вагітність, менструація і менопауза можуть викликати біль в середній частині спини.
  6. Біль у спині також може бути викликана стресом і тривогою.
  7. Біль в середній частині спини може бути ознакою проблем з кровоносною системою (серце або кровоносні судини), проблем з легкими або іншими органами, а також таких захворювань, як сколіоз. Тому при тривалих болях в спині важливо проконсультуватися з лікарем.

До якого лікаря йти якщо болить спина?

В першу чергу, варто звернутися до невролога. Якщо ви вирушили на лікування або просто відпочинок в Трускавці, але спина не дає вам спокою, тоді запишіться на прийом саме до невролога. Він призначить ряд аналізів, які допоможуть визначити причину, характер болю і підібрати ефективне лікування спини. Трускавець порадує вас наявністю не тільки кваліфікованих лікарів, а й висококласним діагностичним обладнанням. Тут можна пройти всю діагностику, проходити процедури і просто поліпшити стан власного здоров'я.

Міні-готель «Дворик Лева» розташований в самому центрі курорту, тому походи на будь-які процедури не займуть у вас багато часу.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56