Програма реабілітації після COVID-19 в Трускавці

У багатьох пацієнтів, які перехворіли на COVID, після одужання виникають проблеми з задишкою, вимовою і ковтанням. У Трускавці вже доступна перша в Україні реабілітація після коронавируса. Програма діє на базі медичного центру в санаторії «Карпати», але жителі нашого міні-готелю «Дворик Лева» можуть також скористатися даною послугою.

Програма реабілітації в Трускавці

Для пацієнтів, які пережили COVID-19, ми пропонуємо програму реабілітації, яка зміцнює дихальні м'язи, а також підвищує загальну ефективність, щоб людина, котра перенесла хворобу, могла повернутися до своїх професійних або соціальних обов'язків. Відновлення організму після ковід - це тривалий процес, що вимагає певних зусиль. І в цьому вам допоможуть фахівці медичного центру в санаторії «Карпати» в Трускавці. Важливо відзначити, що програма реабілітації в Трускавці розроблена за сприяння провідних наукових і медичних установ Європейського Союзу та за підтримки DEG (Німецькі інвестиції і розвиток культури).

Як відновити організм після хвороби?

Є багато способів. Фізіотерапевт може зміцнити дихальні м'язи пацієнта, наприклад, поклавши руки на груди під час фази вдиху і вчинивши тиск. Пацієнти також можуть використовувати спеціальні ремені для вправ на розтяжку. Кожного пацієнта потрібно лікувати індивідуально, слід також враховувати всі супутні захворювання. Таким чином, пацієнт починає своє «реабілітаційне перебування» з лікарської і фізіотерапевтичної консультації, під час якої вправи підбираються індивідуально. Тільки тоді реабілітація після коронавируса піде дійсно пацієнту на користь.

З огляду на той факт, що кожна людина перенесла хворобу по-різному, отримавши ускладнення різного типу, фахівці медичного центру розробили кілька програм, спрямованих на загальне відновлення організму.

Отже, передбачена програма реабілітації в Трускавці для:

  • пацієнтів, які перенесли захворювання;
  • пацієнтів, з ускладненнями бронхолегеневої та сечовидільної системи;
  • пацієнтів, з ускладненнями бронхолегеневої системи і органів шлунково-кишкового тракту;
  • пацієнтів, з ускладненнями бронхолегеневої і серцево-судинної системи;
  • пацієнтів, з ускладненнями бронхолегеневої і ендокринної системи.

У кожен пакет входить ряд процедур, розроблений спеціально під вимоги і стан пацієнта. Можливі індивідуальні корективи програми. Детальна інформація представлена ​​на сайті san-karpaty.com.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56