Молодий гірськолижний курорт Буковиця

буковиця борислав

Однією з популярних тенденцій в усьому світі сьогодні є здоровий і активний спосіб життя. Постійна сидяча робота, стреси, недосипання негативно впливають на наше самопочуття. Саме тому, у вільний від роботи час, ми шукаємо спосіб, щоб зняти стрес і відволіктися від робочих буднів. У зимову пору року, відмінним методом є заняття лижним спортом. Давно доведено, що під час їзди на лижах ми не тільки тренуємо всі м'язи тіла, а й забуваємо про проблеми, сконцентрувавшись на їзді. І це все на свіжому гірському повітрі.


Якщо і Ви є шанувальником зимових видів спорту, то в Україні є безліч гірськолижних курортів, сервіс на яких відповідає світовим стандартам. Одним з наймолодших вважається гірськолижний комплекс «Буковиця», що відкрився на початку 2016 року. Тут Вашій увазі представлені дві траси, три підйомники, що працюють на найсучаснішому обладнанні, снігові гармати і прокат спорядження. На сайті комплексу є веб-камера Буковиця, за допомогою якої Ви можете ближче розглянути траси.

Cтатична веб-камера. Вид на трасу витяга Doppelmayr

Щоб залучити більше відвідувачів, Буковиця ціни пропонує більш ніж доступні. При цьому спектр послуг та їх якість відповідають усім вимогам. Щоб переконатися в цьому, Ви можете регулярно переглядати камери Буковиця он-лайн.

Проживання на ГК Буковиця

Для тих, хто бажає відвідати Буковицю на кілька днів, щоб сповна насолодитися катанням на лижах чи сноуборді, буде цікава інформація про житло. Безпосередньо в комплексі немає готелів. Буковиця житло пропонує в довколишніх містах. Розташований ГК Буковиця недалеко від Трускавця, де Ви з легкістю підберете підходяще місце для проживання.

Cтатична веб-камера. Вид на трасу витяга Tatrapoma

Якщо Вас цікавить невеликий, але комфортабельний готель, то радимо зупинитися в міні-готелі «Дворик Лева». Кілька затишних номерів, обладнаних усім необхідним, з радістю відкривають перед Вами свої двері. Можна смачно повечеряти після активного і насиченого дня в піцерії або ресторані, які знаходяться на території готельного комплексу. Замовити номер або подивитися фотоогляд номерів, Ви можете на нашому сайті dvoryk-leva.com.ua. Тут Ви знайдете відгуки наших клієнтів, які допоможуть переконатися в тому, що готель «Дворик Лева» - ідеальний для проживання, а гірськолижний комплекс Буковиця Борислав - ідеальне місце для катання на лижах.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56