Вас чекають незабутні емоції в зоопарку Лімпопо

Одним з популярних напрямків в туризмі є санаторно-курортне перебування. Зокрема, в Україні найбільш відомим і відвідуваним курортним містом в даній сфері є Трускавець. Приїхати до Трускавця - це прекрасна можливість провести відпустку з максимальною користю.

Адже, Трускавець часто відвідують не тільки для того, щоб покращити стан здоров'я, а й для того, щоб добре відпочити в колі сім'ї. Якщо і Ви плануєте відвідати Трускавець з дітьми, то, напевно, Вас зацікавить, як можна урізноманітнити свій відпочинок.

Окрім численних екскурсій, радимо відвідати зоопарк «Лімпопо». Відкритий цілий рік зоопарк Лімпопо запрошує як дітей, так і дорослих. Знаходиться він в с. Меденичі, що в 30 хвилинах їзди від готелю «Дворик Лева», на трасі Трускавець - Львів. Дістатися туди можна власним транспортом. Також в даному напрямку регулярно їздять маршрутні таксі. Якщо Ви будете добиратися своїм автомобілем, то в зоопарк Лімпопо як доїхати Вам підкаже будь-який житель Трускавця.

Коротко про зоопарк в Меденичах Лімпопо

У зоопарку проживають понад три сотні тварин. Вони представляють різноманітні види з кожного куточка світу. Найяскравішими жителями є представники сімейства котячих. Поважною ходою тут прогулюються леви, тигри, гепарди та інші екзотичні тварини. Також Вас порадують представники сімейств парнокопитних, собачих, найрізноманітніші види птахів. А веселі примати викличуть посмішку і позитивні відгуки у кожної дитини.

Зоопарк Лімпопо займає територію понад три гектари. Більшість тварин живуть на свіжому повітрі. Також на території є дитячий майданчик, кафе і літня тераса. Ваші діти можуть проїхатися по зоопарку на поні або ослику.

Графік роботи зоопарку Лімпопо і вартість відвідування

Як згадувалося вище, зоопарк відкритий для своїх відвідувачів цілий рік. Час відвідування та екскурсій - з 10 до 17 години. Звичайно, набагато цікавіше приїжджати в зоопарк влітку, але й в холодну пору тут є на що подивитися. Що стосується вартості, то в зоопарк Лімпопо ціни невисокі. Вхідний квиток для дорослого коштує 50 грн., для дитини від 5 до 14 років - 30 грн. Діти, віком до 5 років, можуть помилуватися цікавими тваринами безкоштовно, але в супроводі дорослих. В даному випадку обов'язково потрібно пред'явити свідоцтво про народження. Безкоштовно відвідати зоопарк Лімпопо можуть і учасники АТО.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56