Організовуємо бюджетний відпочинок в Трускавці

відпочинок в Трускавці недорого

Той, хто регулярно відвідує Трускавець, не міг випустити з уваги тенденцію зростання ціни на відпочинок в санаторіях і готелях курорту. Це природно, тому що ціна товарів, комунальних послуг в Україні зростає. Для багатьох же це досить неприємна тенденція, оскільки щорічне відвідування курорту - запорука здоров'я. І тут ви ставите питанням - чи можливий бюджетний відпочинок в Трускавці. Він можливий, але тільки в тому випадку, якщо все ретельно продумати і спланувати.

Ми підготували кілька порад, як організувати відпочинок в Трускавці недорого і з користю для організму. Дотримуючись нескладних порад, вдасться заощадити сімейний бюджет, але при цьому забронювати гідне житло.

Основні хитрощі:

Чітко формулюйте свої вимоги. Якщо важливо для вас поєднувати відпочинок, триразове регулярне харчування та лікування - тоді краще вибирати звичні санаторії, ціна яких коливається залежно від класу закладу. Якщо це сучасний готельний комплекс, то вартість номера досить висока. Якщо ж вибирати з більш бюджетних варіантів, то потрібно бути готовим до того, що високим європейським сервісом вас тут навряд чи здивують. Але при цьому обійдеться відпочинок і лікування в Трускавці недорого. Якщо ж ви, в першу чергу, шукаєте гарне житло, а харчування і додаткові сервіси залишаються на другому плані, тоді раціональніше зупинитися в невеликих готелях. Наприклад, міні-готель «Дворик Лева». Невелика кількість номерів дозволяє відчувати себе, як вдома. А персонал не залишить жодне ваше прохання без уваги.

Замовляйте наперед. При ранньому бронюванні готелів, санаторіїв та пансіонатів часто пропонують додаткові знижки або цікаві акції. Не пропустіть можливість ними скористатися, щоб організувати дешевий відпочинок в Трускавці. Плюс ще й в тому, що при ранньому бронюванні вашій увазі представлено більшу кількість варіантів на вибір. Чим ближче до дати відвідування Трускавця, тим варіантів стає менше. Доводиться задовольнятися тим, що є і при цьому переплачувати.

Користуйтеся безпосередньо сайтом готелю для бронювання. Не потрібно переплачувати за послуги турагента або спеціальних онлайн сервісів. Часто готелі пропонують знижки при бронюванні через сайт, оскільки для них це також більш вигідно.

Скориставшись такими хитрощами, ви обов’язково знайдете недороге проживання в Трускавці, а відгуки і спогади з відпочинку будуть тільки позитивними.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56