Гірськолижні курорти біля Трускавця

новый горнолыжный курорт

Зима вже близько і, напевно, кожен з вас замислюється, як провести її весело і з користю для здоров'я. Безсумнівно, багато хто вже шукає хороші гірськолижні курорти, куди можна відправитися, щоб підкорити нові вершини, удосконалити свої навички, прокатати нову лижну екіпіровку. Варіантів багато, як в Україні, так і за її межами. Але, на жаль, іноді доводиться вибирати між поїздкою на гірськолижні курорти України та бальнеологічними курортами, перебування на яких просто необхідне для вашого здоров'я. І, звичайно, швидше за все, ви виберете саме другий варіант. І в багатьох випадках це правильний вибір. Адже час, проведений на бальнеологічному курорті, позитивним чином вплине на ваше самопочуття.

Чи можливо поєднувати гірськолижні курорти 2021 і Трускавець?

Замислюючись над поїздкою в Трускавець взимку, ви можете сумніватися в тому, чи буде вам цікаво на курорті. Особливо це питання хвилює тих, хто взимку шукає активного відпочинку і готовий всю зиму підкорювати гірськолижні спуски. Але поспішаємо вас порадувати: недалеко від Трускавця недавно був відкритий новий гірськолижний курорт Буковиця.

Кілька цікавих фактів:

  1. Сучасний комплекс розташований в 10-15 хвилинах їзди від Трускавця. Для тих, хто приїхав до Трускавця без автомобіля, організований спеціальний трансфер. З Трускавця він курсує щодня, з Дрогобича - у вихідні. Це комфортабельний автобус, організований для відвідувачів гірськолижного курорту Буковиця.
  2. На даний момент тут діє два спуски довжиною 1000 м і 900 м. Спуски розраховані на катання як на лижах, так і на сноуборді. А також для тих, хто не хоче кататися на лижах, є цікава, захоплююча розвага - сноутюбінг. Більш докладно про кожен вид спорту вдасться дізнатися, відвідавши сайт гірськолижних курортів bukovytsia.com.
  3. Як і інші найкращі гірськолижні курорти України, Буковиця пропонує прокат обладнання. Якщо ви ще не придбали власне лижне обладнання, то не варто відмовлятися від затії насолодитися ідеальними спусками на хороших лижах чи сноуборді.
  4. Ще одна послуга - лижна школа. Висококваліфіковані інструктори допоможуть вам швидко «стати на лижі», поділяться секретами і хитрощами, допоможуть подолати страх.
  5. Насолодитися дивовижним видом можна на оглядових підйомниках. А ввечері зігрітися після активного дня пропонує готель «Дворик Лева» в Трускавці.

Як бачите, проживаючи в Трускавці, вам доступні найрізноманітніші види розваг. На гірськолижний курорт ціни Ви дізнаєтеся, відвідавши офіційний сайт.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56