Кращий зимовий курорт

зимовий відпочинок

Більшість людей звикли вважати, що відпочинок повинен випадати на літню пору року. Але з розвитком туристичної галузі, відкриттям все нових і нових готелів можна впевнено вирушати і на зимовий відпочинок. Чи буде це подорож з сім'єю, коханою людиною чи друзями - в будь-якому випадку, позитивні емоції вам гарантовані. Головне підібрати хороший курорт, який буде відповідати всім вимогам. І не обов'язково витрачати багато грошей на поїздки за кордон. Навіть в Україні можна відправитися в захоплюючу подорож.

Зимові курорти України

Наша країна багата курортами різних напрямків. Тут вам і море, і гори, і активні гірськолижні курорту. Вибрати є з чого. Якщо ми говоримо про зиму, то, звичайно, раціональніше буде поїхати на курорти для зимового відпочинку, розташовані ближче до Карпат або, безпосередньо, в горах. Тут легко вдасться відчути справжню зимову атмосферу, зануритися в казку і провести незабутню відпустку.

Якщо вам сподобалася така ідея, але паралельно ви хотіли б відпочити і з користю для здоров'я, то Трускавець кращий варіант.

Чому, вибираючи зимові курорти, варто звернути увагу на Трускавець?

  1. Крім відпочинку від робочих буднів, тут також можна звернутися до лікаря, фахівців вузького профілю і поправити стан власного здоров'я. Прийом мінеральних вод, відвідування процедур, свіже повітря - це обов'язково дасть позитивні результати.
  2. Тут ніколи не буде нудно. Це місто курорт пропонує відвідати численні ресторани і кафе, кінотеатр, нічні клуби. Нудьгувати не доведеться. Кожний вечір буде особливо атмосферним, наприклад, в ресторані готелю «Дворик Лева».
  3. Відправляєтеся ви на зимові курорти з дітьми чи самі - тут всім знайдеться, чим зайнятися. Сніжним днем ​​прогуляйтеся парком, якщо на вулиці негода - відвідайте СПА-центр, навіть час, просто проведений з родиною за обідом або цікавою бесідою в номері - це вже відпочинок і релакс.
  4. Якщо європейські зимові курорти ціни пропонують досить високі, то в Трускавці вдасться підібрати пропозицію на будь-який бюджет. Є дорогі готельні комплекси, а є і компактні готелі, ціна яких стане приємним для вас сюрпризом.
  5. Біля Трускавця недавно відкритий новий гірськолижний курорт Буковиця. Тому навіть той, хто шукає гірськолижний зимовий курорт, знайдуть тут для себе заняття.

Зробіть ваш зимовий відпочинок незабутнім - приїжджайте в Трускавець.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56