Екскурсії з Трускавця: як урізноманітнити своє дозвілля

екскурсії з трускавця

Багато відпочиваючих приїжджають до Трускавця з путівкою на 10-14 днів. І крім відвідування бювету і призначених лікарем процедур, хотілося б провести час захоплююче і пізнавально. І в цьому вам допоможуть екскурсії з Трускавця. На щастя, навколо бальнеологічного курорту досить багато пам'яток, відвідавши які ви зможете задовольнити свою жагу до знань, зробити красиві фото і повернутися з прекрасними спогадами.

Екскурсії з Трускавця: найцікавіші напрямки

  1. Будучи в Трускавці, ви просто зобов'язані відвідати Львів. Навіть ті, хто вже неодноразово відвідував столицю Західної України, знайде для себе щось нове і цікаве. Крім історичних і культурних пам'яток, вас порадує різноманітність кафе і ресторанів, магазини з красивими сувенірами, любителі шопінгу можуть відвідати торгові центри, в яких є магазини відомих брендів. Одноденні екскурсії з Трускавця до Львова організовуються спеціальними туристичними компаніями. Але ви можете і самі організувати своє дозвілля. До Львова легко дістатися маршруткою, електричкою або на власному транспорті. Дорога не займе більше двох годин.
  2. Недалеко від Трускавця розташований другий відомий курорт - Східниця. Помилуватися красою Карпатських гір, насолодитися прохолодним свіжим повітрям, випити води з джерела, пообідати в одному з кафе, відвідати сувенірний ринок - день буде насиченим.
  3. В 300 км є надзвичайні термальні джерела. Екскурсія на сонячне Закарпаття - це можливість відвідати термали, спробувати відоме закарпатське вино, насолодитися вишуканою угорською кухнею.
  4. Маючи при собі закордонний паспорт, ви можете поїхати на екскурсії з Трускавця до Європи. Найпопулярніші - тури з Трускавця вихідного дня. Прага, Краків, Відень, Будапешт - прекрасна Європа обов'язково залишиться у вашій пам'яті надовго.
  5. Якщо ви приїхали на курорт з дітьми, то рекомендуємо екскурсії з Трускавця в зоопарк «Лімпопо». Він знаходиться недалеко, дорога не стане виснажливою ​​для дитини. Зате море емоцій і сміху гарантовані не тільки дітям, а й їхнім батькам.

Це далеко не повний перелік екскурсій, а лише найпопулярніші з них. Щоб вибрати кращий варіант саме для вас, прочитайте про екскурсії з Трускавця відгуки в Інтернеті.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56