Недорогі гірськолижні курорти: куди поїхати в Європі і Україні

Недорогі гірськолижні курорти

Катання на лижах - для багатьох це улюблене хобі. Лижники, як ніхто інший, чекають зими, щоб насолодитися захоплюючими дух спусками із засніжених схилів. Але, як і інші види спорту, лижний - спорт не дешевий. Крім дорогої екіпіровки, потрібно ще врахувати вартість поїздки на гірськолижний курорт, оплату підйомів, проживання. Далеко не кожен може собі дозволити у вихідні їздити на Буковель та оплачувати дорогі готелі та спуски. Багато хто шукає недорогі гірськолижні курорти. Чи існують такі? Якщо поставити собі за мету, то вдасться знайти цікаві варіанти.

Дешеві гірськолижні курорти Європи

Ви здивуєтеся, але іноді поїздка за кордон на лижі обійдеться вам дешевше, ніж елітний український курорт. При цьому навіть недорогі лижні курорти в Європі порадують вас відмінним сервісом обслуговування і якістю трас. На етапі прийняття рішення перед сімейною поїздкою найбільш важливими факторами, як правило, є ціни на проживання, скі-паси, харчування, розваги на місці і віддаленість від нашої країни. Чехія перемагає по багатьом категоріям. Ми пропонуємо відвідати недорогі гірськолижні курорти Бенецький, Божий Дар, Залізна Руда в Чеській Республіці.

Якщо ви розглядаєте більш близьке зарубіжжя, то вирушайте в Польщу. Ми вибрали кілька найбільш економічно привабливих місць, де ви прекрасно проведете час за розумною ціною. Ось найдешевші гірськолижні курорти в Польщі: Тиліч МайстерСкі, Каспровий Верх, гірськолижний регіон «Снєжнік», багато інших.

Недорогий гірськолижний курорт в Західній Україні

Поїздка за кордон «тягне» за собою такі додаткові витрати і труднощі, як придбання страхівки, очікування в черзі на кордоні. Харчування та проживання в Європі все таки часто істотно дорожче, ніж в Україні. Якщо ви не плануєте їхати за кордон, але шукаєте дешевий гірськолижний курорт, то зверніть увагу на новий центр «Буковиця». Зручно, що курорт розташований недалеко від Трускавця. Ви можете скористатися наступними послугами:

  • тут діє кілька трас з сучасними підйомниками;
  • є можливість взяти екіпіровку в оренду;
  • також пропонуються послуги інструкторів;
  • отримати дозу адреналіну можна на трасі зі сноутюбінгом.

Якщо ви проживаєте в Трускавці в готелі «Дворик Лева», то дістатися на Буковиці можна власним автомобілем чи автобусом, який безкоштовно доставляє лижників на Буковицю.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56