Найдешевший сезон в Трускавці

Найдешевший сезон в Трускавці

Бальнеологічний курорт Трускавець - це унікальне місце в Україні, куди туристи відправляються протягом усього року. Якщо ваша основна мета - лікування, то для вас не повинно мати великого значення, яка погода на вулиці, сонячно чи йде проливний дощ. На цілющі якості мінеральних вод курорту і ефективність призначених лікарями процедур погода не впливає. А ось на вартість путівок, ціни в готелях, кількість відпочиваючих сезон має значний вплив. Коли краще їхати до Трускавця, щоб не переплачувати і вписатися у відведений бюджет. Про це ми розповідаємо в нашій статті.

Який найкращий сезон для поїздки в Трускавець недорого?

Як і в інших туристичних напрямках, в Трускавці є поняття «низького» сезону. Це період 25.01 - 30.03. Саме в цьому часовому інтервалі готелі пропонують найнижчі ціни, часто проводять акції, щоб привернути увагу потенційного клієнта. Але, крім більш доступної ціни, ви отримуєте і інші переваги:

  1. Оскільки в дешевий сезон в Трускавці вартість житла падає, ви можете вибрати з кращих варіантів. Зниження цін стосується готелів і санаторіїв всіх категорій, як дорогих, так і бюджетних варіантів. За ті гроші, які довелося б платити в «високий» сезон в Трускавці за готель середнього класу, зараз можна забронювати більш елітне житло.
  2. Ви отримуєте можливість вибору з великої кількості варіантів. У період, коли Трускавець користується більшою популярністю, гарне житло бронюють швидко, залишаючи вам менше можливостей.
  3. У «низький» сезон кількість відпочиваючих менше, а це означає, що і черги до фахівців, в бюветі, на процедури менші. Насолоджуйтесь відпочинком, проходьте курс лікування без виснажливого і витратного стояння в чергах.
  4. Ви також можете розраховувати на цікаві пропозиції і акції від готелів. Крім зниження ціни, готельні комплекси намагаються привернути увагу клієнта цікавими акційними пропозиціями. Це можуть бути знижки на платні послуги, надання номера вищої категорії або ін.

Куди і, коли їхати до Трускавця?

З метою відпочити недорого їдемо в Трускавець в кінці зими - початок весни. З метою проживання в затишних номерах в готелі в самому центрі Трускавця - бронюємо номер в міні-готелі «Дворик Лева».

Якщо ж бюджет у вас не обмежений і підбираєте найкращий сезон для відпочинку, Трускавець радий вітати вас влітку або в період Новорічних свят.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56