Чи можна їхати до Трускавця зараз?

У зв'язку з тим, що в більшості випадків кордони для українців зараз закриті і подорожі, наприклад, в Європу малоймовірні, ви можете шукати різні варіанти відпочинку в Україні. І, напевно, багатьом в голову приходить ідея відвідати Трускавець. Яка ситуація в Трускавці сьогодні? Чи можна відвідувати бальнеологічний курорт? На ці питання ми даємо вичерпні відповіді.

Ситуація в Трускавці сьогодні

Чи можна їхати до Трускавця? Звісно так. І навіть потрібно. Бювет, санаторії, готелі, поліклініки працюють в штатному режимі. Звичайно ж, з дотриманням всіх норм безпеки. Особливості відпочинку в Трускавці:

  • обов'язкове використання масок в громадських місцях;
  • дотримання дистанції;
  • постійний температурний скринінг.

Як бачите, Трускавець 2022 нічим особливо не відрізняється від України і всього світу в 2022 році.

Практично кожен готель ввів свої тимчасові правила проживання в Трускавці. В основному, обмеження стосуються кількості людей, які можуть одночасно перебувати, наприклад, в ресторані, сауні. У деяких готелях закриті дитячі кімнати. Обов'язковим також є щоденний температурний скринінг і носіння маски, виходячи з номера. Також рекомендується частіше мити руки і рідше торкатися обличчя без необхідності.

Коли краще їхати до Трускавця?

Коли вам зручніше. Тут прекрасно в період Новорічних та Різдвяних свят. Також багато готелів зараз пропонують вигідні умови проживання, акції та знижки. Встигніть ними скористатися.

Чому варто поїхати до Трускавця?

В першу чергу, для того, щоб зміцнити свій імунітет. Прийом мінеральних вод, процедури, постійні прогулянки на свіжому повітрі, фізкультура - все це сприяє підвищенню стійкості організму до вірусів. А це зараз особливо важливо.

Реабілітація після коронавируса

Звертаємо вашу увагу також на те, що для людей, які вже пережили коронавірус, в Трускавці пропонується перша спеціальна програма реабілітації. Розроблено вона на базі медичного центру санаторію «Карпати» з урахуванням рекомендацій провідних наукових і медичних установ Європейського Союзу. Тут вам запропонують вибрати одну з програм, розроблену для пацієнтів з різними типами ускладнень після хвороби. Для проживаючих в міні-готелі «Дворик Лева» діє спеціальна система знижок. Замовляйте номер за найвигіднішою ціною!


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56