Лікування діабету в Трускавці

Однією з найпоширеніших недуг сучасності є цукровий діабет. Існує багато факторів, які можуть призвести до розвитку хвороби. Але в будь-якому випадку всім пацієнтам з таким діагнозом потрібно радикально змінити свої життєві звички та спосіб життя загалом. Для профілактики розвитку тяжких ускладнень та підтримання нормального самопочуття їм необхідно дотримуватись дієти, регулярно контролювати рівень цукру в крові, збільшити фізичну активність та періодично проходити санаторно-курортне лікування. Воно відіграє важливу роль у профілактиці ускладнень, стабілізації рівня цукру в крові та корекції супутніх проблем зі здоров'ям. Спробуємо розібратися, чи можна проводити лікування діабету у Трускавці? І які процедури показано пацієнтам із таким діагнозом?

Терапія діабету у Трускавці: можливості та реалізації

Якщо вам потрібна терапія діабету, Трускавець може стати чудовим вибором. В Україні курорти цього міста займають одне з лідируючих місць серед курортів, які пропонують терапію ендокринних захворювань, у тому числі цукрового діабету. Важливу роль у цьому відіграють властивості знаменитої мінеральної води Нафтуся, яка ефективно сприяє відновленню обмінних процесів у організмі. А її властивості доповнюються впливом лікувального гірського повітря, різними санаторно-курортними процедурами та ландшафтами Трускавця, які наче були спеціально створені для прогулянок та помірних фізичних навантажень – рекомендованих пацієнтам із цукровим діабетом.

Санаторно-курортні установи пропонують широкий асортимент фізіотерапевтичних та бальнеопроцедур для терапії діабетиків, а також для профілактики та корекції ускладнень. Найвідоміші ускладнення такої хвороби включають діабетичну ангіопатію ніг, порушення функції зору — ретинопатію, прогресуюче ожиріння, гіпертонію, інсульти тощо.

Нафтуся при діабеті

Нафтуся - це унікальна мінеральна вода, яка привела до популярності Трускавця як курортного міста. Вона є набагато багатшою на хімічні активні речовини, ніж інші мінеральні води. І її ефективність при цукровому діабеті підтверджено на клінічному рівні. Лікування діабету в Трускавці Нафтусею допомагає:

 • нормалізувати метаболізм;
 • досягти антикетоногенного ефекту (припинити формування ацетону);
 • значно знизити рівень цукру;
 • підвищити чутливість тканин до інсуліну;
 • ліквідувати проміжні продукти обміну речовин;
 • уповільнити процеси глюконеогенезу.

Такий ефект зумовлений особливостями іонного складу води та наявністю у ній специфічних органічних сполук. Є дані, що Нафуся може впливати на так звану ентероінсулярну вісь, а також збагачувати органи та тканини сульфгідрильними групами. І такі властивості дуже важливі для контролю перебігу цукрового діабету 1 типу.

Внаслідок низки клінічних досліджень було виявлено, що питний курс Нафтусі при лікуванні у Трускавці допомагає нормалізувати рівень глюкози в крові, стабілізувати показники жирового обміну, а також налагодити інсуліносекреторну функцію клітин підшлункової залози. Звичайно, вживання води при цьому поєднувалося з дотриманням санаторного режиму та дієтичного харчування. Тому лікарі сміливо називають лікування цукрового діабету у Трускавці дуже корисним та ефективним, а саму воду Нафтуся – інсулінотропним фактором.

Які ще процедури рекомендовані пацієнтам із цукровим діабетом у Трускавці

Для оздоровлення при цукровому діабеті зазвичай призначають:

 • лікувальні ванни (в т.ч. мінеральні, вуглекислі та перлинні, а також з різними лікарськими травами);
 • інші водні процедури (в т.ч. душ Шарко, висхідний або циркулярний душ);
 • лікувальні клізми;
 • озокерито- та грязелікування;
 • ароматичну терапію;
 • прийом кисневої пінки;
 • сеанси лікувальної фізкультури;
 • кліматотерапію;
 • психотерапевтичну підтримку;
 • різні види фізіотерапевтичного лікування (в т.ч. магніто-, лазеро-, діадинамотерапію, ультразвук, дарсонвалізацію тощо).

Всі ці процедури в комплексі надають відновлювальний, протизапальний, імуностимулюючий ефект, сприяють покращенню кровообігу та лімфостимуляції, покращують тканинне дихання та позитивно позначаються на адаптаційних здібностях організму. Санаторно-курортне лікування покращує функції органів та систем організму.

Вибираючи санаторії для лікування цукрового діабету в Трускавці, зверніть увагу на “Дворик Лева”. Це готель, який допоможе зробити ваш відпочинок та лікування просто незабутніми. Клієнти “Дворика Лева” отримують доступ до лікувально-діагностичного центру на базі санаторію “Карпати”, але водночас залишаються у високо комфортабельних номерах та отримують максимум позитивних емоцій від проведеного у Трускавці часу. Система бронювання дуже проста та дозволяє підготуватися до відпочинку заздалегідь.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56