Цікава пропозиція для тих, кого цікавить лікування в Трускавці без путівки

Місто Трускавець відоме своїми лікувальними водами багато років в Україні та за її межами. Курортне містечко знаходиться у підніжжі Карпатських гір, що сприятливо впливає на процес лікування і на самопочуття в цілому. Як тільки Ви приїжджаєте в місто, вийшовши з авто або поїзду, відразу відчуєте, наскільки тут повітря більш свіже і чисте, ніж в багатолюдних мегаполісах.

Лікування в Трускавці - це не тільки нудні і часто неприємні процедури. Це також і цікаве дозвілля. Багато людей вибирають саме Трускавець, як місце, де можна одночасно відпочити і поправити здоров'я.

У місті Трускавець відпочинок і лікування поєднуються і доповнюють один одного.

Якщо ж Вас цікавить, які захворювання лікують у Трускавці, то їх перелік досить великий.

  1. Найпопулярнішим напрямком, за що Трускавець і отримав свою популярність, є лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів. У Трускавці Ви знайдете безліч лабораторій, бювети мінеральних вод, мінеральні ванни, кабінети для проведення фізіотерапевтичних процедур. У місті-курорт Трускавець лікування проводиться виключно професійним медперсоналом.
  2. Другий, не менш популярний напрямок - це лікування захворювань органів травлення, завдяки цілющим властивостям «Нафтусі» та інших мінеральних вод Трускавця.
  3. Порушення обміну речовин. У наш час раціону харчування багато з нас приділяє мало уваги, що і призводить до порушень в обміні речовин. Лікування в Трускавці - те, що потрібно, якщо Ви страждаєте ожирінням або у Вас цукровий діабет.
  4. Урологічні захворювання у жінок і чоловіків. Гінекологічні захворювання. Хронічний цистит, простатит, везикуліт, безпліддя - перелік захворювань досить великий.
  5. Спеціалізуються також на лікуванні серцево-судинної і нервової системи.
  6. Варто додати і лікування захворювань дихальної системи і ЛОР-органів.

І це далеко не повний перелік захворювань, від яких Ви можете позбутися, відвідавши Трускавець. Раніше вважалось, що для лікування, необхідна путівка. Сьогодні пропонуємо лікування в Трускавці без путівки. Оскільки в місті є безліч готелів, у яких Вам запроонують зняти номер недорого. Одним з таких є міні-готель «Дворик Лева». Комфортабельні номери, лаконічна, але зручна обстановка, сучасна техніка - все це сприяє Вашому відпочинку і лікуванню. Зручно, що готель знаходиться недалеко від бювету і найважливіших закладів, де проводяться лікувальні процедури.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56