Один з методів оздоровлення в Трускавці - лікувальний масаж

Лікувальний масаж

Курорт Трускавець славиться на всю Україну і за кордоном не тільки своїми мінеральними водами. У лікарнях та інших медзакладах міста проводяться найрізноманітніші процедури, які спрямовані на поліпшення Вашого здоров'я і самопочуття. Однією з найбільш популярних процедур є лікувальний масаж. Він призначається лікарем пацієнтам з різними типами недуг.

Методики лікувального масажу широко поширені в Трускавці. Вони спрямовані на поліпшення функціонування всіх органів і тканин людського організму. Сьогодні масаж став особливо популярний, оскільки більшість людей мають сидячу роботу і ведуть малоактивний спосіб життя. Відгуки пацієнтів показують, що після лікувального масажу відновлюються сили і активність м'язів, поліпшується обмін речовин, лімфовідтік. Такі результати можуть бути вже після двох-трьох сеансів масажу. Але, важливо знати, що лікувально-оздоровчий масаж потрібно проводити тільки курсом.

Лікувальний масаж може бути різного типу. Найпопулярнішими є такі:

  • Лікувальний масаж спини - використовується для поліпшення функціонування опорно-рухового апарату. Після проходження курсу масажів пацієнти фіксують не тільки поліпшення самопочуття, а й повну відсутність больового синдрому, який раніше не дозволяв спокійно рухатися. Найчастіше даний тип масажу потрібно проводити в комплексі зі спеціальними вправами, лікувальною гімнастикою.
  • Лікувальний масаж шиї - призначається пацієнтам, що страждають остеохондрозом. Головна мета масажу - зняти біль. Масажист використовує різну техніку, в залежності від специфіки хвороби пацієнта.
  • Лікувальний масаж тіла - найчастіше використовується в якості профілактики захворювань. Спрямований на поліпшення кровообігу, підвищення тонусу м'язів, зняття стресу.

Де зробити лікувальний масаж в Трускавці?

У Трускавці пройти курс масажів Ви можете двома способами. Якщо Ви віддаєте перевагу проходити всі процедури на місці, то радимо розглянути варіант поселення в санаторії Карпати. На базі санаторію функціонує одна з кращих в місті клініка доктора Саєнко. Сюди найчастіше звертаються пацієнти з вертеброгенними порушеннями. Основою лікування є мануальна терапія і лікувально-профілактичний масаж.

Але, пройти курс масажів в клініці або в будь-якому іншому лікувальному закладі міста, можна і проживаючи в приватному готелі. Одним з найбільш комфортних готелів є «Дворик Лева». Він розташований в центрі міста, недалеко від головних медзакладів курорту. Приємна домашня атмосфера сприятиме Вашому одужанню.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56