Чудовий метод поєднання лікування і активного відпочинку - теренкур

терренкур трускавець

Важливо знати, що процес лікування в Трускавці складається не лише з походів до бювету і відвідування лікарів. Окрім цього тут можна і активно відпочивати. Пропонуємо звернути увагу на різні методи лікувальної фізкультури, одним з яких є ходьба теренкур.

Важливо знати, що процес лікування в Трускавці складається не лише з походів до бювету і відвідування лікарів. Окрім цього тут можна і активно відпочивати. Пропонуємо звернути увагу на різні методи лікувальної фізкультури, одним з яких є ходьба теренкур.

Чим корисний теренкур для нашого здоров'я?

Теренкур - досить поширена методика лікування та профілактики багатьох захворювань. При регулярних заняттях теренкуром людина тренує власну витривалість. Також теренкур сприятливо впливає на роботу серцево-судинної і дихальної системи, опорно-рухового апарату, сприяє відновленню тонусу м'язів і судин. Методика теренкуру давно використовується в якості лікувальної фізкультури в місті-курорті Трускавець і отримує виключно позитивні відгуки.

Лікувальна методика теренкуру корисна кожній людині. Але, існують випадки, коли вона принесе особливу користь:

 • при малорухливому способі життя;
 • нетренованим людям зі слабкою витривалістю;
 • пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, з проблемами з обміном речовин, з бронхіальною астмою або хронічним бронхітом;
 • при захворюваннях системи травлення;
 • при відновленні організму після пневмонії;
 • при реабілітації після пошкодження опорно-рухового апарату;
 • пацієнтам, які регулярно відчувають стреси;
 • людям з неврозами і надмірною збудливістю нервової системи.

Як і всі методи лікування, теренкур має певні правила.

 1. Прогулянка повинна здійснюватися в стані спокою. Заняття повинні бути регулярними: щодня, через день, кілька разів на день.
 2. Якщо Ви фіксуєте поліпшення самопочуття, то тривалість прогулянки можна збільшити.
 3. Не обов'язково займатися теренкуром в один і той же час. Прогулянки можна здійснювати зранку, перед обідом, увечері і, навіть перед сном.
 4. Обов'язково прислухайтеся до власного організму після прогулянки. Ви повинні відчувати легку і приємну втому.

Якщо Вас зацікавило поняття теренкур, і Ви плануєте відвідати Трускавець, то тут Ви знайдете найсприятливіші умови для активного відпочинку. У зеленому парку є спеціальні доріжки теренкуру, прокладені таким чином, щоб Ви могли насолодитися красою природи. Парк знаходиться недалеко від готелю «Дворик Лева». Щоб забронювати номер, досить просто передзвонити за номером, вказаним на сайті. Ціна проживання буде приємним сюрпризом для Вас.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56