Карбокситерапія в Трускавці

Карбокситерапія

Перелік лікувальних процедур, які Вам запропонують з численних оздоровчих центрах Трускавця, дуже широкий. І це не тільки процедури, засновані на цілющих властивостях мінеральних вод.

Звичайно, мінеральна вода - це головна і унікальна гідність курорту. Але, крім цього Ви можете пройти і інші, найсучасніші процедури.

Однією з таких є карбокситерапія. Дана процедура більше знайома жінкам, оскільки використовується в області естетичної медицини. Але, мало кому відомо, що методика карбокситерапії застосовується для лікування і профілактики численних захворювань.

Коротко про процедуру

Відома вона в медицині вже більше 70 років. Але, настільки популярною стала тільки років 15 тому, коли почала застосовуватися в косметології. Розроблена карбокситерапія була у Франції. Сьогодні застосовується на всіх найвідоміших курортах світу. Якщо доступно пояснювати саму процедуру, то це підшкірне введення вуглекислого газу. Її ще називають «газовими» уколами або ін'єкціями. В естетичній медицині ця процедура проводиться навіть без внутрішнього втручання. Карбокситерапія стимулює звернення крові і розширенню кровоносних судин, завдяки їй тканини насичуються киснем. Вона допомагає зменшити больовий синдром.

У Трускавці процедура карбокситерапія застосовується для лікування наступних хворіб:

  • захворювання хребта (остеохондроз) та суглобів (поліартрит, артроз, хвороби суглобів ніг);
  • часті головні болі, мігрені, вегето-судинна дистонія;
  • венозні і лімфатичні набряки;
  • порушення в роботі нервової системи: проблеми зі сном, безсоння, постійна втома, стрес;
  • ожиріння.

Карбокситерапія в естетичній медицині

В індустрії косметології процедура вважається одним з кращих проривів століття після ботокса. Існує кілька методів проведення процедури. Як саме буде проводитися лікування карбокситерапія, визначає косметолог. В основному, це залежить від типу і стану Вашої шкіри. Процедура не складна, не вимагає відновлення і займає приблизно 15 хвилин. Для отримання максимального ефекту потрібно пройти курс з декількох процедур. Головні результати після проведення курсу процедур:

  • укріплена і освітлена шкіра навколо очей;
  • підтягнутий контур обличчя, зменшення другого підборіддя;
  • стимуляція вироблення колагену;
  • розщеплення жиру.

Використовується не тільки в області обличчя, а й на інших ділянках тіла для усунення целюліту і розтяжок. Карбокситерапія відгуки отримує дуже хороші.

У Трускавці процедура карбокситерапія проводиться в декількох медустановах і приватних клініках. Від місця проведення залежить і на послугу карбокситерапія ціна. Якщо Ви шукаєте місце, де можна недорого, але ефективно пройти курс процедур, то зверніть увагу на санаторій «Карпати». Він знаходиться недалеко від готелю «Дворик Лева».


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56