LPG масаж, вакуумно-роликовий в Трускавці

вакуумний масаж

Туристи і відпочиваючі з усієї України приїжджають до Трускавця не тільки з метою лікування, а й просто, щоб відпочити від галасу великого міста, насолодитися чистим гірським повітрям і повернутися додому красивими і відпочившими.

Саме, тому в Трускавці крім численних лікувальних процедур Вам запропонують і різноманітні послуги в сфері естетичної медицини.

Однією з популярних в останні роки є процедура апаратний вакуумний масаж, який ще прийнято називати LPG масаж. Насправді, твердження, що це одна і та ж процедура, але різними словами, невірне. В естетичній медицині існують два різних поняття:

  • вакуумно-роликовий масаж;
  • LPG масаж.

Вони мають схожий механізм впливу на організм, але виконуються на різних апаратах. Суть процедур у впливі масажних роликів і вакууму. При процедурі вакуумний масаж використовується спеціальна вакуумна чаша, яка «всмоктує» частини шкіри і впливає на потрібні ділянки за допомогою пульсації. ЛПДЖІ масаж проводиться за допомогою абсолютно іншого апарату. Для проведення процедури необхідний спеціальний костюм, для уникнення пошкодження шкіри і появи синців. LPG апарат оснащений спеціальними насадками, які піднімають шкірні складки саме в тих місцях, де є целюліт. Жировий склад під шкірою розминається роллерами.

Незважаючи на істотні відмінності в способі проведення, вакуумно-роликовий метод, як і LPG масаж відгуки отримує виключно позитивні. Результати від проведення процедур схожі і помітні вже після декількох сеансів. Але, все-таки для отримання найбільш помітних результатів, процедури варто проводити курсом. Один сеанс триває близько 40-50 хвилин, в залежності від стану шкіри необхідно пройти від 7 до 12 масажів. Процедура повинна проводиться регулярно, інтервал між кожною становить не більше трьох днів. Тому за час, проведений в Трускавці, Ви з легкістю пройдете курс LPG масажу.

Результати після масажу:

  • поліпшення обміну речовин;
  • шкіра гладенька, пружна, еластична;
  • поліпшення звернення лімфи;
  • виведення токсичних речовин;
  • зменшення ефекту «апельсинової кірки»;
  • сприяє зменшенню надлишкових жирів в жировій тканині.

Апаратний масаж LPG в Трускавці

Якщо Вас зацікавила процедура, то пройти курс масажів Ви можете в медичному центрі санаторію «Карпати». Найсучасніше обладнання та кваліфікований медперсонал до Ваших послуг. Для жителів готелю «Дворик Лева» надається система знижок, завдяки якій на LPG масаж ціна буде доступною для кожного.

LPG масаж, вакуумно-роликовий в Трускавці

Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56