Хронічний цистит: лікування в Трускавці

Хронічний цистит лікування

Відомо, що в Трускавець пацієнти звертаються з певними видами захворювань. Одним з найбільш поширених є хронічний цистит.

Хвороба має інфекційно-запальний характер. Вона призводить до структурно-функціональних змін на стінках сечового міхура. Може протікати двома способами:

  • чергування загострень і ремісій, тобто, латентно;
  • з постійною симптоматикою.

Причини

Розвивається це захворювання на тлі вже наявних хвороб в сечостатевій системі, а також при супутньій патології, яка сприяє інфікуванню сечового міхура. В результаті в ньому розвивається запальний процес. Також існує ряд сприятливих умов, при яких розвивається дане захворювання. Це порушення відтоку сечі, неповне випорожнення сечового міхура, наявність таких хвороб, як простатит, пієлонефрит, уретрит, туберкульоз і ін.

Цистит хронічний: симптоми і лікування

Існує думка, що дане захворювання більш поширене серед жінок. Але, нерідко зустрічається у чоловіків і, на жаль, навіть у дітей. Головні симптоми це:

  • часте сечовипускання;
  • гострий біль під час сечовипускання;
  • біль внизу живота.

Часто зустрічаються випадки, коли хронічний цистит протікає без явно виражених симптомів. Запальні зміни можна виявити тільки при ендоскопічному дослідженні.

При діагностуванні хронічний цистит лікування може бути дуже різним і залежати від складності хвороби. Найпопулярнішими методами вважається антибактеріальне лікування хронічного циститу у жінок, чоловіків та дітей, УВЧ, іонофорез, грязьові аплікації, а також, профілактика загострень, місцева терапія, іноді оперативне втручання. Головна мета в процесі лікування хронічної форми захворювання - це усунення причини, що викликає хронічне запалення.

Нерідко, лікар призначає пацієнтам і відвідування Трускавця. Плануючи поїздку до Трускавця, Вам не обов'язково купувати путівку в санаторій, який спеціалізується на лікуванні циститу. На курорті існує безліч медустанов, де Вам нададуть кваліфіковану допомогу. Відвідати їх Ви можете, навіть проживаючи в міні-готелі «Дворик Лева». На лікування хронічного циститу ціна багато в чому залежить від рівня закладу. Обов'язково читайте відгуки пацієнтів. Вони дадуть достовірну інформацію і допоможуть підібрати кваліфікованого лікаря.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56