Житло в Трускавці: види, ціна, головні відмінності

Житло Трускавець

Місто-курорт Трускавець славиться не тільки своїми лікувальними мінеральними водами, а й прекрасними пейзажами, свіжим гірським повітрям безліччю різноманітних розваг. З цієї причини в Трускавець їдуть не тільки з метою оздоровитися, а й, щоб прекрасно провести час.

Щоб перебування на курорті було дійсно незабутнім, варто попередньо подумати про житло в Трускавці. Давно минули ті часи, коли зупинитися в місті можна було тільки по путівці в переповнених санаторіях. Сьогодні перед Вами відкривають свої двері численні готелі, вілли, міні-готелі. Можна зняти житло в Трускавці і в приватному секторі. Пропозиції з різної цінової категорії дозволять відпочити в Трускавці людям з різними фінансовими можливостями.

Санаторії і великі пансіонати.

Заклади даного типу більше призначені тим, хто приїхав до Трускавця для лікування. Більшість санаторіїв мають власну лікувальну базу, тут працює кваліфікований медперсонал, є кабінети для проведення різнотипних процедур.

Приватний сектор.

Якщо ж Вас більше цікавить житло в Трускавці в приватних будинках або квартирах, то таких варіантів також багато. По приїзду в місто, навіть на вокзалі Вам можуть запропонувати цікаві варіанти. Квартири, в основному, мають все необхідне для комфортного проживання. Ціна житла залежить від розташування, віддаленості від центру і бювету, а також від стану самої квартири. Такий тип проживання підійде тим, хто хоче зняти житло в Трускавці недорого.

Міні-готелі і вілли.

Одним з найбільш зручних і комфортних видів проживання в Трускавці є вілли і невеликі готелі, що складаються з декількох номерів. В основному, у вартість проживання включено сніданок. Таке житло в Трускавці ідеальне для тих, хто не бажає жити в переповнених і шумних санаторіях, але хоче отримати відмінний сервіс і обслуговування. Що стосується лікування, то в Трускавці є безліч приватних кабінетів, лікарів, медичних центрів, які Ви можете відвідувати, не маючи направлення лікаря.

Якщо Ви шукайте житло в Трускавці без посередників, то обов'язково забронюйте номер в міні-готелі «Дворик Лева», заповнивши форму на сайті. Ми пропонуємо комфортні умови проживання за адекватну ціну. Наш готель відноситься до категорії готелів сімейного типу. Тут Ви можете зупинитися зі своєю сім'єю і відчувати себе, як вдома.


Дворик Льва - Ресторан - Отель - Пиццерия
82200, Украина, Львовская, Трускавец, Резняка, 2
Телефон: +38 (032) 476-69-61
Почта: dvoruk.leva@gmail.com
Факс: +38 (067) 320-53-56